Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek előfordult már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már olyan, hogy az egyébként külsőleg igényes és jól kinéző párotoknak rendezetlen, koszos, piszkos volt a szobája, lakása, lakókörnyezete?

Figyelt kérdés

Történt esetleg emiatt szakítás? Rövid történetet is írjatok, ha lehet illetve kort és nemet is.

+ Mikor történt az eset?



2012. máj. 1. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Nállam a rendetlen szoba az alap!!!Ha neki nem tetszik ne jöjjön be!!!
2012. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szép kis ember lehet.
2012. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Inkább fordítva! Lakás csillogott, kb egy poharat nem szabadott elmozdítani,annyira meg volt mindennek a helye! Viszont egy csomó mindenben totál igénytelen és hanyag volt!(nem borotválkozott,nem mosott hajat vagy 2hétig...) Jól ki is ábrándultam belőle pffff
2012. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3#as vagyok férfiról szólt a leírásom.

N

2012. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom nagyon igényes magára, mindig szépen vasalt cuccokban van és csillog a cipője is. Mindig frissen borotvált és illatos. Ezért ért nagyon váratlanul, mikor először felvitt magához, mert borzasztó rendetlen, olyan a szobája, mint egy szerelő műhely. De nagyon pozitív dolog, hogy változóképes, formálható, már elkezdett rendezkedni :-)
2012. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ja én ezt sosem értettem, hogy egyes emberek miért barlanglakók :D


bárcsak ők sose tudnának becsajozni/pasizni

2012. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
na ja még férfinél hagyján, persze az is gáz. de egy nőnél???
2012. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki hogy. Én utálok egy múzeumban lakni, ahol mindig, mindennek meg van a helye. Persze azért a kosz inkább a kukába landoljon.
2012. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

igen volt olyan parom, de nem amiatt szakitottunk, Iphonnal jart es smart phonnal meg trendi ruhakkal ki parfumozve es olyan volt lakasa, konyhaja mint egy szemetdomb, a cseempe a falon mint a dombormu a raegettt olajttol, meg a furdoszobaja mint egy koz wc mucskos es budos.Tehat a latszat csal. Ja es az agya.. a paplan huzat es a parnaja olyan budos volt, hihetettlen.


32 l

2012. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
utolsó, hát ezen szétröhögtem az agyam :)))) olyan volt a csempéje mint egy dombormű :))) de tényleg van ilyen!!! nagyon gázzzz
2012. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!