Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tinicsajok csak a kockahasú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinicsajok csak a kockahasú, érzelmetlen, bunkó állat keménygyerekekre buknak?

Figyelt kérdés
senkinek sem kell egy kevésbé paraszt, jótanuló, intelligens,jó humorú, romantikus fiú? mindenki a suttyókra bukik.. én is járok bulikba, nagy a pofám de érzékenyebb vagyok és nem egy paraszt bunkó állat.. van egy kis hasam, de énse csak a modellalkatú csajokra bukok..őszinténszólva kezdek ottartani h jobb lenne melegnek lenni...:S
2012. máj. 1. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát a tini lányok..igen manapság. szerintem

24 l

2012. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja amugy 15f
2012. máj. 1. 21:54
 3/14 anonim ***** válasza:
nem... én pont olyat keresek amit leírtál. De még egy ilyen sráccal sem találkoztam sajna:(
2012. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Az Klassz ha te ilyen vagy, bár azt mondanám járj néha el futni vagy ilyesmi és akkor tuti befutó vagy. Én úgy gondolom tizen és lehetsz nem több ezért azt tudnom kell h a veled egykorú lányoknak ahogy nekem is az érettebb pasikat szertjük ami néha nálunk a jó testben nyilvánul meg. De ha nekem egy picit dundibb lányok is jók lennének akkor azt mondom előre és próbálkozz mert a sült galamb nem fog a szádba hullani. Más lányoknál is próbálkozhatszvalaki direkt ezt szereti
2012. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
amuyg birnak a csajok elégsok csaj barátom van de egyik se gondol többre..
2012. máj. 1. 21:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tegyel altalanositasokat, nem mindegyikuk ilyen. Ne keseredj el, keresd tovabb a parod!
2012. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazad. Nem csak azokra, akiket leírtál, hanem a nyálcsorgató, magukba teljesen bizonytalan 30-40-esekre is. Így a kiscsaj azt hiszi, hogy ó de jó nő, a pasi meg azt, hogy mekkora májer. Közben csak a lúzerek találkozóját szervezik. Szerintem egyik játszma sem jó, ne akarj a részese lenn. Biztos találsz olyan barátnőt, aki a normális értékrendet követi! :)
2012. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ez hülyeség.
2012. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy az oka, valószínűleg túl romantikus vagy, és nem elég az önbizalmad

De ez csak egy teória

18/F

2012. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
figyelt, bizti vannak olyan lányok akik éretebbek korukhoz képest 15 évesen,
2012. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!