Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élő nők! Nektek fontos hogy néha meglepjen a párotok egy szál rózsával illetve csokival?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet rávenni egy férfit???
2012. máj. 2. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

30 évig voltunk együtt,de ez soha nem volt fontos. Legfeljebb a névnapomon vagy születésnapomon vett virágot.

Fontosabbnak éreztem,hogy szeressük egymást,és mindent meg tudjunk beszélni és együtt megoldani.

Nem a külsőségek a fontosak egy párkapcsolatban.

2012. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Diavolino44 ***** válasza:

Nem no vagyok!

De szerintem ez nagyon fontos. En sose vettem a paromnak draga ajandekot nem hiszek a kotelezo szeretet intezmeny rendszereben. De a spontan aprosagok magukban hordozzak a miszitukomot, mert barmikor meglephettem egy csokival, egy kedvenc kajaval, apro porfogoval. Azt vettem eszre ezt a nok nagyon igenylik. Nem az ertek a fontos hanem a szandek...


Hogy lehet ravenni? Sehogy, vagy zsigerbol jon sehonnan.

2012. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A virág elhervad, a csokit meg nem szeretem... a lényeg az lenne, hogy öleléssel, érintéssel, puszival mutassa ki, ha szeret, ne ajándékokkal. Hozhat nekem bármit, ha ezeket nem kapom meg.
2012. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem szokott hozni, de én az a típus vagyok aki örül egy szál ibolyának amit az út szélén szakít le... Erre rávenni senkit nem lehet van aki ilyen típus van aki nem.
2012. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet azt mondani, hogy ugyan már, ezek nélkül is szeret, de ez annyiban álszentség, hogy mindenki örül apró figyelmességeknek. Persze, hogy ezek nélkül is szeret a párom, ezt én is tudom, nagyon jól.

De egy szál virág, akár vadvirág, amit nekem szedett, kézzel fogható bizonyíték arra, hogy eszébe jutottam, hogy szeretné látni az örömöt az arcomon, amikor átadja nekem. Szóval nem a tárgy a lényeg, hanem amit ezzel sokkal hangsúlyosabban kifejez.

Szóval én igénylem, hogy néha meg legyek lepve egy-egy aprósággal. A kedvencem a "lopott" virág (kertből, parkból tépett), mert tudom, hogy annak ellenére megszerezte nekem, hogy ezt nem szabad. Nem olyan nagy badass dolog, de nagyon kedves.

Persze én is viszonzom ezeket kis kedvességekkel.

2012. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet ravenni? Sehogy, vagy zsigerbol jon sehonnan."


Igen,Diavolino44 ismét megmondta a tutit! Legalábbis én azt vettem észre az előző kapcsolataimban, hogy vagy valaki ösztönösen minden ráhatás nélkül ajándékoz apróságokat,netán virágot is, vagy sem. Erre akkor jöttem rá, mikor volt egy olyan párom, akiből kinéztem volna, hogy legalább virággal kedveskedjen néha,de sose tette! Aztán közben meg hallottam más barátnőktől, hogy miket szoktak kapni.Akkor rájöttem, hogy valószínűleg azért,mert elejtettek a párjaik előtt olyanokat, hogy: "jaj de tetszik ez,úgy szeretnék egy ilyet-vagy olyat" és tessék meg is kapták.Én speciel nem szeretnék úgy kapni semmit, hogy előtte utalásokat teszek. Ez vagy megvan valakiben, vagy nincs :S (szerintem nevelés kérdése is kicsit!)

2012. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"A virág elhervad" Ez pedig olyan, hogy az illető nem kapott még soha virágot....pedig minden nő szeretne virágot kapni az tuti!
2012. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kutyasétáltatás közben innen-onnan szedett nekem virágot. Nagyon örültem neki. Tudom, hogyha jobban állnánk anyagilag, hozna rózsát is a virágboltból.
2012. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rávenni sehogy. Ha magától (vagy a szerelem hatására) ilyen figyelmes, akkor úgy is eszébe jut figyelmeztetés nélkül is, ha meg nem jut eszébe, akkor felszólításra hoz valamit (abban meg semmi jó nincs), de legközelebb már úgyis elfelejti.

Nekem párom mindig hoz valami meglepetést a boltból, ha bevásárol (egy szelet csoki, sör vagy a kedvenc joghurtom), ami nagyon is jól esik. Virágot két év alatt kétszer kaptam tőle, mert nem szeretem a vágott virágot, a cserepes növények meg nálam hamar elpusztulnak sajnos.

Én a főzésben szoktam kreatívkodni, pl. szív alakú túrós gombócot főztem legutóbb :)

2012. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5 féle szeretetnyelv van:


-Érintés, ölelés

-Szavak

-Apró ajándékok

-Segítség, feladatátvállalás

-Közösen eltöltött minőségi idő.


Nem lehet általánosítani, hogy a férfiaknak az egyik, vagy a nőknek a másik a fontos. Az a fontos, ahogy gyerekkorában a szülei kifejezték a szeretetüket. Ő is ezt fogja a saját párkapcsolatában a szeretet kifejezésének gondolni. Konfliktus akkor van, ha a másik nem ezt szokta meg, és nem érti, hogy miért nem kapok én virágot, amikor szerintem csak is ez a szeretet kifejezője? Hát, szerinte meg nem. Gondold végig a többi 4 dolgot, valahogy biztos kifejezi, hogy szeret. Ha egyik sem, akkor van baj a kapcsolatotokban.

Egyébként igen, a férjem szokott nekem csokit venni. Virágot nem. Én szeretném, de szerinte is felesleges, mert elhervad hamar. Ehelyett inkább örülök, hogy állandóan ölelget, meg mondja, hogy szeret. Ő így fejezi ki.

2012. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!