Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy jó barátnő belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó barátnő belső tulajdonságokra? (csak értelmes válaszokat)

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, ha minden jól megy, pár napon belül összejövök a kiszemelttel. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan viselkedjek, hogy meg is tudjam tartani? Főleg belső tulajdonságok érdekelnek. Köszönöm élőre is!
2012. máj. 2. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele az életébe, ne legyél féltékeny, ne idegesítsd fel magad ha 2 nővel tér haza részegen, engedd neki hogy szabadon flörtöljön, vegyél neki sok sört, engedd focit nézni, szexelj vele borzasztó sokat, elégítsd ki minden este a legjobb tudásod szerint és ha kell akkor képezd is magad. Továbbá főzz neki finomakat, moss rá, takaríts fel utána és bálványozd. Nagyjából ennyi lenne :D
2012. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom közhelyes, de magadat ad.

A pasikról meg annyit, hogy ők is szeretik ha figyel a csaj rájuk, hogy mit szeretnek és mit nem (bárki bármit is mond). Na meg kicsit isteníteni kell őket és körülugrálni :)

De azért nem szabad túlzásba vinni, nehogy elszálljon magától.

2012. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nem barátnő kell, hanem egy konyhatündér-takarítónő-szexrabszolga.
2012. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 asdface ***** válasza:

Én nagyon tudom szeretni a kis bájos-mosolygós-beszólogatós lányokat. :)

Legyél jófej és laza,viccelődj, légy bújós kicsit és ami nekem imponál, de még sose tapasztaltam, hogy nyomulj egy kicsit.

Ezek az én kedvenc tulajdonságaim. :)

Ha összejöttetek szerintem(!) az a lényeg, hogy mindig olyan legyél, amilyennek az elején látott, hisz azt a lányt szerette meg, légy önmagad.

24/f

2012. máj. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!