Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre kéne hozni a barátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre kéne hozni a barátságot, vagy véget vetni neki ha már erősebb szálak alakultak ki köztünk?

Figyelt kérdés
A barátságunk egy másik irányt kezdet venni miután a napokban megcsókolt. Mivel ő kapcsolatban van semmi komolyabb nem lehet köztünk, csak teljesen összezavarodtunk mind ketten. Már az ölelések sem puszta ölelések mint régen. Helyre lehetne még hozni ezt a barátságot, vagy itt már nem is beszélünk barátságról?
2012. máj. 2. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem már veszélyes a dolog
2012. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már szó nincs itt barátságról:S
2012. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régóta van amúgy barátnője? Mennyire komoly a kapcsolatuk? Azon túl, hogy megcsalja:)
2012. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan régóta. 1-5 hónapja körül belül. Én úgy tudtam hogy nagyon szereti őt, azért ne is jutott eszembe se a tudtára adni hogy kezdek máshogy érezni. Miután megtörtént ez a csók, kiderült hogy ő is.. így viszont már nem tudom hogy mennyire komoly a kapcsolatuk:/ Még megtippelni se tudnám.
2012. máj. 2. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdéseknél hangzik el ezerszer a fejemben, hogy adja ég, hogy nem az én párommal kavarsz a hátam mögött...


Én már azt sem tartom egészséges barátságnak, ahol folyton ölelgetik, puszilgatják egymást a felek, a csókról nem is beszélve. Ez már RÉGEN nem barátság. Eddig is tetszett, akkor hogy lenne szimplán barát?

2012. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem eddig nem tetszett egyáltalán, utobbi időkben kezdődött. Mint férfi most se tetszik különösebben, nem is az esetem. De van benne valami ami ezt váltotta ki belőlem. Amíg nem voltam ebbe az érzésbe biztos nem is jutott eszembe bármit is csinálni, aztán lépett ő..

Igen én is ettől félek hogy ez már nem barátság, de valahol bennem van az hogy háta újra olyan lehet minden mint régen.. ( hogy csak legjobb barátok)hiába szeretem, sokkal fontosabb egy barát, csak így már nehéz.

2012. máj. 2. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
aztaaa :O velem totál ugyanez a helyzet, és fogalmam nincs mi lenne most a jó megoldás :S
2012. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sehogy se jó.. :/
2012. máj. 4. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!