Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szeretitek ha egy lányon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretitek ha egy lányon van mit fogni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem, a férfiak csak a 2D-re gerjednek.
2012. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyen anorexiás a csaj és ne legyen dagadt. Ennyit kell csak megjegyezni, hogy milyen testalkatú lányokat szeretnek a fiúk, de tényleg. A van mit fogni hát attól függ, hogy mit.
2012. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez alatt arra gondolsz, hogy a mellén kívül (a különböző idegek támasztószöveteitől, és hasonlóktól tekintsünk el) van rajta zsír, akkor nem.
2012. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szeretem
2012. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha van rajta egy kis felesleg, én inkább ezekre bukok ha van egy kicsit nagyobb pocak kicsit testesebb jó nem 100 kilósra kell gondolni de ha 60 kiló még az is nagyon jó. Többnyire ezek cukik meg helyesebbek tudnak lenni még kinézetre sem szokott egy vissza taszító látvány lenni. Meg ne a külsőt keressük egy lányban én azt mondom. Jó oké hogy egy csinos lányhoz megyünk oda hozzá ha fel akarjuk szedni, de ha megismerkedünk egy ilyennel szerintem akkor már látjuk hogy lehet több értelme lenne mint egy vékony bombázóval járni.
2012. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
76kg is jó?
2012. máj. 2. 22:26
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
175cmnél 65 az igazi!
2012. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
magasságtól függ :)
2012. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

"Ha ez alatt arra gondolsz, hogy a mellén kívül (a különböző idegek támasztószöveteitől, és hasonlóktól tekintsünk el) van rajta zsír, akkor nem."


Na, mutass nekem ,egy csajt, akin nincs máshol zsír csak a mellén. Azért azt megnézném, hogy szinte 0 testzsírszázalékos csajt, hol találsz, akin csak izom van, és 1 deka zsír sincs.

Amúgy, hogy a kérdésre válaszoljak, ink legyen rajta mit fogni, mint hogy nagyobb szélben sárkányt lehessen eregetni vele.(ahol ő a sárkány)

2012. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Én ismerek egy-két 0 %-os lányt...

Mindig a vékony lányokat szerettem. Aztán találkoztam egy nővel...

2012. máj. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!