Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a baratomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a baratomnak, hogy szeretnem (kicsit jobban) erezni, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Mostanaban nem erzem mindig azt,hogy szeretne. Nehez eset, nehezen mutatja ki az erzelmeit, de valahogy ugy erzem nekem most szuksegem lenne ra. Hianyzik az,hogy erezzem pl mikor hozzam bujik, hogy orommel tegye, hogy oruljon hogy vele vagyok stb.
2008. ápr. 20. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, mond meg neki. Honnan tudhatna magatol?

Arra azonban figyelj oda, hogyan olel meg: ugy, hogy na gyere ide te kis "maganyos" v. na jol van megolellek csak hagyj mar beken a hulyesegeiddel....

Az exemnel egy ido utan en is ugy ereztem, nem vagyok elegge szeretve ha kertem, oleljen mar meg akkor az utobbi nagyon ra volt irva az arcara...

Huztam egy darabig aztan csunyan viselkedett en meg erot vettem magamon es kiadtam az utjat...

A volegenyemmel soha nincs ilyen problemam. 3 es fel eve vagyunk egyutt. Erzem, hogy szeret es o ezt mindig is erzeteti velem.

Nagyon megertelek.

2008. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
orvendek,hogy neked jo a volegenyeddel. gratulalok! hat tudod, az a baj,hogy elegge felek attol,hogy kidobjam. Szeretem s sokat jelent nekem, s ilyen pl nincs,amit te irtal... De olyan igen ritkan,hogy korulbelul ugy viselkedunk,mintha csak baratok lennek, vagyis ezt nem kell nagyon rosszra erteni, csak korulbelul, egy darabig nem adunk csokot egymasnak, elvagyunk a sajat magunk dolgaival egy ideig, de szerintem ez nem baj. Vagy megis? Szerinted?
2008. ápr. 22. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinem meg kell adni a szabadságot egy baratnak, de...ne menj ilyen hibaka, puszild meg hisz a baratod, és ha szeret, nincs amiert ellenezze.S soha de soha egy lány ne legyen a baratjanak a "havera, baratja",mert az elsösorban megöli szexuális életet, s utána a kapcsolatot!Légy a baratnöje, szeresd , kényeztesd,és ha látja h teszel érte, és szeret, akkor kérd meg h legyen néha ott melletted meg pont most nagy szukséged van rá.És szerintem nem fogja visszautasitani. Az igen:soha ne veszekedéssel probáld meg ezt elérni,mert az csak tönkreteszi
2008. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat valamilyen szempontbol a baratja is vagyok, vagyis inkabb voltam. Mostanaban mintha nem lennek az. Igyekszem nem vesekedessel megoldani, de nem nagyon tudom,hogy hogy lehessen,hogy ne legyen belole veszekedes. Ugy erzem, mintha nem mindegy lenne, hogy mi van. Gondoltam hagyok egy kis idot neki, nem keresem, hatha ugy elerek valamit. Nem tudom hogy legyen jobb, meg akarom menteni a kapcsolatom. :( Koszonom a tanacsokat!
2008. ápr. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!