Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek nem ciki?

Figyelt kérdés

16/f vagyok és a barátnőm 18 éves. Szerintetek nem túl nagy a korkülönbség? Sokan finoman már szóvá tették hogy hogy járhatok egy olyan lánnyal aki most ballag én meg csak 10.es vagyok. Persze vannak olyanok is akik azt mondják hogy ne foglalkozzak vele mert az a lényeg ha szeretjük egymást...


Vélemények?

De tényleg csak őszintén! :)



2012. máj. 2. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neki ciki, neked királyság:D Egyébként meg ne foglalkozzatok másokkal.
2012. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsés vagy. Ez a véleményem. Dugd, amíg csak lehet!
2012. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az ja! :D

23:15 -kor tettem fel a kérdést és ugyanebben a percben jött 2 válasz. Még sok vélemény érdekel. Ez amúgy nem ciki hogy ő már főiskolára megy míg én még 2 éviig a középsuliban pömpölök? Most jöttünk össze amúgy kb. 1 hete. Sokan meg vannak lepődve, teljesen átértékeltek.

2012. máj. 2. 23:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Exem öccse összejött azzal a csajjal, akivel az exem előttem járt. A csaj javára van 5 év közöttük. Elég szánalmas szerintem, hogy a srác a bátyja exnőjét dugja, ráadásul már el is jegyezte.


Nálatok 2 év van, szóval nem gáz. Nyugi. A fentit azért írtam le, hogy lásd: mások szerint az is elfogadható.

2012. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem, én is jártam két évvel fiatalabb fiúval.
2012. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A 4. válasz elég komoly algebra házi
2012. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6-os.

4-es vagyok, mi nem érthető?

2012. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Értem én, az ex csajod összejött az öccsével.
2012. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagyok, ezért nem lehet excsajom, de lényegtelen.
2012. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most még nagynak látszik a korkülönbség de 20 éves kortól kezdve még az 5 év se durva :d
2012. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!