Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki ha egy lány horkol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha egy lány horkol?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla de egy fárasztó nap után irdatlanul tudok horkolni... :S Fiúk ez titeket nagyon kiábrándít?

Az a vicc hogy nem mindig horkolok van hogy csak szuszogok vagy tök csendben alszom... De nem akarom hogy a barátom majd rám kelljen fel és zoknit kelljen dugnia a számba... :(


2012. ápr. 29. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem ciki. :)
2012. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz.. :) nem jó dolog ha valaki horkol.. és felébred rá a másik fél.. :) Lehetséges h túlsúlyos vagy és azért horkolsz?:)
2012. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Feküdj hasra, vagy az oldaladra. Ha háton fekszel, általában akkor horkolsz.
2012. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha halkan horkol, az cuki, de ha hangosan, az inkább zavaró.
2012. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátodnak meg: "Te meg minek hallgatózol? Aludjál te is, oszt' akkor majd nem hallod..." :D
2012. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Diavolino44 ***** válasza:

Ez szerintem tök cuki!!!

Nem szeretem a túl tökéletes nőket mellettük unalmas az élet.

2012. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Engem nem zavar. Egy fárasztó nap után (ittasan) pedig szinte mindenki horkol. :)

22/F

2012. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én erre csak egy valamit tudok mondani. Ha valaki szeret, akkor ezzel együtt fog szeretni és sosem fogja a szemedre vetni.

Az én párom is iszonyatos mértékben horkol, ha fáradt vagy ivott, akkor méginkább! Mi kiegyeztünk abban, hogy én elviselem, ő viszont kispárna nélkül alszik, mert az a fülemen van. :) Ha nagyon fáradt vagyok, akkor egyáltalán nem zavar, de általában nem vagyok túl mély alvó, nem mindig sikerül kipihennem magamat a párom mellett. Ettől függetlenül szeretem őt és ha idegesít is éjszaka, ha felébredek rá, sosem hagynám ezért el! 22/L

2012. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos és sosem alszom a hátamon. És az a legnagyobb köcsögség hogy ha egyedül alszom nem horkolok, csak ha vannak ott mások is.
2012. ápr. 29. 12:39
 10/14 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ az, hogy horkol-e az ember: túlsúly, fáradtság, alvó pozitúra, szervi eltérés, rendellenesség


az biztos, hogy zavaró, és még egészségtelen is, mert a légzés olyankor nem kielégítő és agyi oxigénhiányt okozhat


a horkolás veszélyes rád, az egészségedre, kezeltetni kellene!

2012. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!