Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? (Ha kicsit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? (Ha kicsit is érdekel a problémám lent olvashatod)

Figyelt kérdés
Sokáig nem is érdekelt, hogy nekem is barátnőm legyen. Nem találtam fontosnak. Talán azért mert tudom nem vagyok jó képű, sármos. Nehezen mozdulok ki otthonról mert sok-sok év így egymagamban telt el.Ezt szoktam meg, így alakult. Nem foglalkoztatott az sem ,hogy fiatalságom élmények nélkül telik el. Azt hittem ez az érzés nem fog megváltozni. Mindig akadt valami ami fontosabbnak tűnt ennél. A főiskolai éveim is haszontalanul teltek el. Ott sem keresgéltem hiszem a magam fajta ember nem találna magának senkit sem. Meg tudtam magamnak magyarázni , hogy a rossz anyai hatások, nevelés miatt van ez így és egyébként is nekem nem kell senki.Ha nem engedek magamhoz közel senkit az nem rúghat belém, nem használhat ki , nem dobhat el úgy mint aki megszült. Aztán nem is túl régen megváltozott valami amit még el tudnék magamban fojtani ha nem emlékeztetnének rá külső tényezők. A munkatársaim sokszor ezen rágódnak és gyakran a kárörömöt érzem benne. Úgy tűnik mintha magukban azt gondolnák nagyon helyes hogy nekem nem volt senkim. A külsőmön viccelődnek . Egy darabig ezen nem akadtam fel de már zavar. Tudom nem vagyok érdekes,laza és jóképű stb. . Inkább átlagos külsejűnek mondnám magam. Egyet azonban elfelejtenek nekem is vannak érzéseim és bele sem gondolnak hogy már ez egy idő után bántó. Szóljak nekik? Inkább nem , színlelve magam is vigyorgok beszólásaikon amiknek én vagyok a tárgya. Ha kikérném magamnak csak jobban osztanának, azt hiszem. Nem tudják de mára nekem is hiányzik valaki aki megért , meghallgat és mellé bújhatnék. Akitől kaphatnék végre (így 30 év körül) egy kis szeretetet.Nekem nem jár? Szomorú vagyok amikor a környezetemben a párokat látom és tudom nekem ez nem adatik meg.A furcsa az hogy lelki bajaikkal ezek közül sokan megtalálnak és kikérik véleményem.Azt mondják szórakoztató vagyok de hogyan hihetnék nekik.Szóval bármennyire is nehéz el kell magamban fojtanom ezt az érzést. A családi környezetem olyan hogy haza nem vihetnék senkit mert ennek adtak hangot, ez az elvárás felém.Nem tudom miért engem találnak meg azzal hogy még nem volt bnőm hiszen sosem szoktam felhozni nekik. Nagyon jól tudják milyen az otthoni mindennapjaim és emiatt lettem ilyen. Nem szoktam ezen a téren panaszkodni.Ügyelek rá ne is vegyék észre , hogy legbelül másként érzek.Bezzeg azt aki fojton az miatt sírt hogy ő miért nem kell senkinek azt nem osztották. Szóval nem tudom mit tegyek.
2012. máj. 3. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne várd, hogy a szádba repül a sült galamb.

Nem akarok elkeseríteni, de 30 körül a nők már nem egy ilyen szinten lévő pasira vágynak (nem fognak az ölükbe venni és babusgatni, csak mert elesett vagy és szeretetre vágysz). Szóval szedd össze magad, kösd fel a gatyád és próbálj meg férfiként viselkedni, ismerkedni, mert különben sosem lesz barátnőd.

És ezt abszolút jó szándékúan írom neked.

2012. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*nem akarlak elkeseríteni (elírtam)
2012. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kialakítottál magadról egy képet, hogy te soha nem akarsz senkit, ez feltűnt másoknak is és b@szogatnak miatta. Aki hangoztatja, hogy miért nincs senkije, abban a próbálkozás már felfedezhető, és a többiek jobban elfogadják, hisz egyedül van, de akar egy társat és próbálkozik rendszeresen. Eleve elkönyvelted magad egy csúnya visszataszító embernek, aki nem kell senkinek és ezt a környezeted is érzi. Jó úton haladsz a Forever Alone felé...
2012. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Illuminált ***** válasza:
forever alone
2012. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdés az, minek a nő?


Amióta nincs barátnőm (hála istennek) azóta van pénzem, szabadidőm, saját gondolataim, nem vagyok elnyomva, és nem várja el senki hogy megfeleljek neki... + nem kell hozzá meg a hülye hisztieihez alkalmazkodni és hallgatni a baromságait..


Végre valahára BOLDOG ÉLETET ÉLEK! és ehhez csak annyi kellett hogy ne legyen barátnőm.



Imádok végigsétálni a városon szingliként, és a sok nyomorult elnyomott pasinak nézni a sápadt arcát aki mellett ott sétál maga az ördög, dögös testben és 2 lábon, megbabonázva azokat... szerencsére rám már nincs hatással :D

2012. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajna,rohadt ismerős dologról írsz.Micsoda gáz,amikor a volt osztálytársnak azt kell mondani,hogy se párod,se gyereked,ezeken én is átesek.Úgy látszik ha nem vagyunk bombázók akkor csak szánni való senkik.álljunk helyt a munkába,a családba mi legyünk az áldozati bárányok!ERRE VAGYUNK RENDELVE!
2012. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez hulyeseg...azonnal felejtsd el...az marad egyedul aki egyedul akar maradni vagy nem probalkozik. Nem szeretnek regenyt irni, de annyiy tanacsolnek Neked, hogy mozdulj ki otthonrol ismerkedj es szedd ossze magad. Nelegy felenk es tul ramenos se. Add onmagad es meg veletlennul se probalj meg senkinek se megfelelni, mert ez elobb utobb ugyis kudarba fullad. Es azt mindig tartsd szem elott hogy vannak olyan lanyok akik a belso tulajdonsagaid sokkal fontosabbnak tartjak, mint a kulsod. Hidd el ha tenyleg megakarod talalni a boldogsagot akkor megfogod, de ehhez te is kellesz rs nem varhatod hogy az oledbe hulljon..
2012. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Olyan nincs,kedves kèrdezo ès elozo,hogy valaki erre van rendelve! Ezt Ti magatok alakitottàtok igy! En tudom.29 èves No vagyok,csinosnak mondott,eszem is van,jo munkàm,humorom...Teljesen tisztàban voltam az èrtèkeimmel,azt hittem,csak màsok nem làtjàk,ezèrt voltam èvekig egyedul.Eloszor èn sem szerettem volna senkit,aztàn teltek az èvek,egyre rosszabb lett,ès mikor màr szerettem volna,annyira belesuppedtem a sajàt onsajnàlatomba,hogy nem kellek senkinek,ilyen+olyan szerencsètlen vagyok,hogy mindenkinek van pasija csak nekem nincs,hogy èszre sem vettem,hogy azèrt nincs,mert ezen picsogok ès vàrok,hogy valaki csak ugy becsenget,hogy "hahoo! En ràmm vàrsz!" Na,ez nincs igy!! Màr èn is elore rettegtem,nehogy règi baràttal,ismerossel fussak ossze,nehogy megkèrdezzèk,van-e màr valakim. Aztàn ràjottem,hogy ez nem igy mukodik! Addig,mèg Te sajàt magad nem ismered el a jo tulajdonsàgaid,nem èrzed jol magad a borodben egyedul,nem fogod màssal sem,ezèrt az èlet nem kuld senkit! Kezdj el màr èlni! Igy 30 èvesen!Ha van munkàd,talàn menj el otthonrol ha megteheted (anyagilag) igy nem kell azon ràgodnod,hogy haza vigyèl valakit! Itt az ideje felnoni,a sarkadra àllni,sinre tenni az èleted,kesergès helyett.Sajnos az nem old meg semmit,csak Te tehetsz a sajàt boldogsàgodèrt.Eloszor is kezdj el kimozdulni.Ha nem szereted a szorakozohelyeket,menj sètàlni,parkok,esetleg sportolj,kezdj beszèlgetni az eladolànyokkal,ilyesmi..:) Vagy ismerkedj a neten.Sok olyan làny van,aki igy gondolkodik,ilyen helyzetben van,mint Te.Talàljatok egymàsra..Nem mondom,hogy nem fogsz csalodni,koppani,de konyorgom,el kell kezdeni valahol..:) Viszont van egy fontos dolog! Eloszor is hagyd abba az onsajnàlatot,ès nehogy ezen keseregj a Noknek..Legyèl oszinte (de nyitsd ki a szemed,ki èrdemli meg) ès probàlj magabiztosnak tunni mèg ha nem konnyu,akkor is.Mikor èn vàltoztattam a hozzààllàsomon,hamar ràtalàltam (vagy talàlt ràm:)) az igazira,mostmàr felesèg vagyok,hamarosan anyuka!:)

Hajrà!!!:)

2012. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!