Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan problémám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan problémám, hogy túl hamar képzelem be magam dolgokba. Mit tegyek? Mit csináljak, hogy leálljak erről a gondolkodás módról? Mit mondogassak magamnak, hogy leálljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom.

Velem az a baj, hogy ha egy pasi már rám mosolyog vagy vmi hízelgőd mond, akkor máris bele élem magam a kapcsolatba. O_O

és éjjel nappal csak ez jár a fejembe. még a szakítást is elképzelem. és aztán meg semmi nem történik az életben. annyira dühit, hogy így gondolkozok de nem tudok leállni. mit tegyek, hogy ne ilyeneken járjon a fejem?

egyébként más lány ( vagy pasi) is csinál ilyeneket?



2012. ápr. 21. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet csinálni, de szerintem nem rossz dolog ez... csak nem szabad ,,rögeszmésen" csinálni, mert akkor ha nem jön össze a dolog, akkor annál jobban fáj. Olyan szempontból viszont hasznos, hogy el tudod képzelni,milyen lehet a másik fél bizonyos helyzetekben.
2012. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, én is elég sokszor vagyok így, de nem tudom mit lehet tenni. Valószínű, ha nem csak elképzelés lenne, hanem a valóságban is megtörténne, na az segítene valamit a helyzeten. Ja lehet, te is nagyon keresel magad mellé egy pasit, túlságosan is rágörcsölve. Nem?
2012. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

igen, lehet, hogy görcsösen.

de az is a baj ( kifelejtettem) hogy nyuszi vagyok ha meg kell hóditani egy pasit. nem hogy rá mosolyogni nem merek, de még csak rá sem nézni!

próbálom nem elképzelni ezeket, mert ha meg legközelebb találkozok azal a sráccal akkor meg nem történik már semmi és úgy érzem tudja hogy mik járnak az eszembe :(

2012. ápr. 21. 14:22
 4/20 anonim ***** válasza:
Úgy látom tényleg ugyanolyan helyzetben vagyunk. Nekem azt tanácsolták egyszer, hogy legyek bátor, több önbizalom stb. és így lehet csak a pasik felé közeledni, máshogy nem megy.
2012. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Ugyanezt csinálom, és már nagyon idegesít. Ilyenkor kezdem mondogatni magamnak, hogy "Gondolj csak bele, biztos minden lányra rámosolyog, mindenkivel így viselkedik! Amíg te róla álmodozol ő még azt se tudja, hogy LÉTEZEL! F E L E J T S D E L!"



Sajnos még ez sem használ. :)

2012. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

igen, nekem is mondták, csak félek a visszautasítástól meg attól, hogy talán hülyének nézz.

pedig őszintén volt olyan eset, hogy bejöttem annak a srácnak aki nekem is de nem történt semmit. olyan is volt, hogy tetszett egy pasi, nem olyan túlzottan hogy beleéljem a közös párkapcsolatba magunkat és megkérdezte többször is hogy járnék e vele és elutasítottam. az olyanoknak nem tudok "jelet" adni, akit igazán kedvelnék meg tetszene :(

2012. ápr. 21. 14:35
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az a jó megoldás, hogy felejtsd el, hanem tenni is kellene érte!
2012. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de amúgy most nem egy konkrét fiúra gondolok, hanem összességébe ez van :(
2012. ápr. 21. 14:40
 9/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem jó megoldás, de sajnos mivel én is ilyen nyámnyila vagyok, könnyebb (bár így is elég nehéz) elfelejteni, mint lépéseket tenni.
2012. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az élet és a bukások majd kipofozzák belőled! :)

28F


ui: Rád mosolyogjak? :)

2012. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!