Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom visszahódítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom visszahódítani a volt barátom?

Figyelt kérdés
Kétszer jártunk. Legutóbb kb. 1 hónappal ezelőtt összejártunk. Aztán most van egy új barátnője, és szörnyen csalódott vagyok, hogy megint nem kellettem neki. Én nagyon szeretem őt, de ő ezt nem tudja.Igazából nem is érdemes elmondanom neki úgy érzem nem érdekelné. De bármit megtennék,hogy visszakaphassam. Hogyan tudnám visszakapni?
2012. máj. 3. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Változz meg, javíts azokon ami nem tetszett neki.
2012. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A probléma az új barátnő! Mindenesetre egy héttel ezelőtt azért megkérdezte,h. lenne e kedvem összegyűrni vele a lepedőt!
2012. máj. 3. 14:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Már egy jó másfél éve legszívesebben agyonlőném párom exét, hogy nem képes felfogni a csökött agyával, hogy kopjon le, pedig mindennemű formában el lett küldve a halálba. Komolyan, nem értelek titeket, mi a redva sz.rért olyan nehéz felfogni, hogy VÉGE?
2012. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a barátnője mellett a lepedőt gyűrögetné veled csak,nem tisztel,és csak szexre kellesz neki.Keress olyat,aki megbecsül,és szeret téged.
2012. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van másik barátnője, de azért néhányszor te is jó vagy neki lepedőt gyűrni? Hát ez a hajó elment, felejtsd el minél hamarabb, annál könnyebb lesz.
2012. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Épp ez a probléma. Semmibe vesz, amikor épp úgy tartja kedve levesz a polcról, te meg rohansz a nyakába. Nem tisztel, nem lesz beléd szerelmes sose. Legalább magadat tiszteld meg annyira, hogy leszakadsz róla és nem alázod magad tovább.


28/n

2012. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De miért nem tisztel. Ezt nem értem. Nem vagyok ribanc, ő volt a 2. fiú az életemben 23 évesen. Tőlem sokkal roszabb életű nőket tisztel,engem meg nem?
2012. máj. 3. 14:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért nem tisztel, mert semmi másra nem kellesz neki, mint a szexre... Ezt te rontottad el, te sem tiszteled magad, ha így belementél több alkalommal is, szóval akkor ő miért tiszteljen téged?
2012. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fogd fel hogy nem szeret. Ha szeretne nem mással lenne, és nem okozna neked fájdalmat.
2012. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen benne volt a pakliban, de mivel előtte senkivel nem csináltam ezt, ezért belementem. Egyrészt mert azt hittem ismer és tudja jól,hogy mással nem tenném, másrészt mert még mindig szeretem,..... két éve nem tudom elfelejteni, és ami a legszörnyűbb, hogy emiatt visszautasítok mindenkit aki ismerkedni akar
2012. máj. 3. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!