Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kulfoldon lakok és a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldon lakok és a barátom is, nyáron hazamegy magyarba, de én nem biztos. Attól félek, hogy sokáig nem találkozunk és megcsal. Nem tudom mit tegyek, félek ettol az egésztol. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit javasoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
higgadj le
2012. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt ha nincs alapja a féltékenységnek ne féltékenykedj, mert ez tönkre tudja tenni a kapcsolatot és akkor tuti megcsal. Amúgy ha nincs meg a bizalom akkor az már nem jó dolog.
2012. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 étoile et lune ***** válasza:
Bízz benne, mást nem tehetsz. Aztán amikor találkoztok, beszélgess vele, kérdezgesd, miket csinált, kikkel találkozott, és ha látsz gyanús jeleket, akkor kezdj el parázni, addig viszont vess belé bizalmat. A kérdezősködésed se legyen idegbeteg lerohanás, amibe belekevered, hogy ,,Ugye nem csaltál meg?!" Maradj higgadt, kedves, mosolygós, odaadó.
2012. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam féltékenykedni, és ha szóba jon a nyár mindig azt mondja, hogy nem fog semmit se csinálni,de félek hogy csak mondja. Nem szeretném ha csak addig lennék neki amíg haza nem megy mert nagyon szeretem.
2012. ápr. 30. 18:51
 5/8 étoile et lune ***** válasza:
Persze, ez egy természetes félelem, mindenkiben ott lenne, de nem szabad túlzásba vinned. Gondolj arra, hogyha kiderül, hogy megcsalt, legalább előbb rájössz, hogy mennyire elcs*szted volna mellette az életedet.
2012. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak lehet nem fogom rajta észrevenni ha csinált valami rosszat és én utána nem akarok vele egyutt lenni ha megcsalt.
2012. ápr. 30. 18:55
 7/8 étoile et lune ***** válasza:
Ja, hát ezzel én is így vagyok. :) Elmegy buliba a barátom, és lesem a jeleket, vajon csinált-e valami rosszat... Szóval nem tudsz mit tenni.
2012. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diavolino44 ***** válasza:

2 eve laktunk kint. O kapott egy allast otthon, en konyorgtem neki hogy meg maradjon kint velem 1-2 evet s utan en is hazamegyek...

Szakitottunk... 5 evig voltunk egyutt.


Par het vagy estleg 1 honap az szerintem nem gond.

2012. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!