Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjart egy honapja hogy maganyosnak erzem magam es ongyilkossagra gondolok... Meg akarok halni de megis felek az ongyilkossagtol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 17:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
48%
ne tétovázz tedd meg..hülye..
2009. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
61%

Úristen.:| Már egy hónapja?:/:D Bocsi, de szerintem rengetegen vannak így, akik nem is csak egy hónapja érzik magukat magányosnak. Mi lenne, ha mindenki, aki magányosnak érezné magát, megölné magát?

És arra nem gondoltál, hogy a szeretteid (szülők, rokonok, barátok, stb.) mennyire kiborulnának? Ha én meghalnék, akkor anyum tuti élete végéig depis lenne. Úgyhogy ha van valaki, aki szeret, akkor annak okoznál ezzel bánatot... és nem szabad így kitólni velük.


Menj el csavarogni a haverokkal, barátokkal. Bulizz jókat, élvezd az életet. Lehethogy bulizás közben találsz majd pár új ismerőst, akik mellett nem fogod magányosnak érezni magad.


Az öngyilkosságot pedig felejtsd el.:)

2009. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
segito valaszokat varok.........az ojan velemenyeiteket amelyet az elozo irt inkabb tarsatok meg magatoknak!nem tudjatok h mi a banatom amely a halaba futtatna:((........kerlek segitsetek:((
2009. jún. 23. 17:07
 4/40 A kérdező kommentje:
koszi szepen:) rendi vagy:)........lehet h igazad van........deh ernek olyan csalodasok h olyankor csk a halal jar az eszembe:((......
2009. jún. 23. 17:09
 5/40 anonim ***** válasza:
62%

akkor talán írd le mi a bánatod:D

vagy menj el szakemberhez:P

2009. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
54%
Várj vele egy hetet. Pontosan egy hét múlva pedig kérdezd meg magadtól még egyszer, mit tegyél. Aztán menj el egy k*rvához, érezd jól magad. Aztán menj el egy jógastúdióba jógázni, legalább 5 alkalmat tölts el ott. Végül pedig, indulj neki a nagyvilágnak biciklivel, és ahol már nem bírod tovább, állj fejen, és sz*rj egyet! Ha sikerül, akkor jöhet a vízbeugrás.
2009. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%
Na jó, utolsó mondatomat viccnek szántam, de a többi komoly!
2009. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
sokat veszekszem a szuleimmel nem ertnek meg.........neha a baratnoim is cserbe hagynak.........es egy olyan ferfiba vagyok szerelmes akit nem erhetek el mivel o hazas:(((((.......nagyon faj es el akarom felejteni de nem tudom:(((......sztem jobb lenne mindenkinek ha en nem lennek:(
2009. jún. 23. 17:12
 9/40 A kérdező kommentje:
hja es lany vagyok
2009. jún. 23. 17:13
 10/40 anonim ***** válasza:
add meg az msn címed privibe hátha tudunk beszélgetni:)
2009. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!