Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kapok ajándékot, de miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kapok ajándékot, de miért?

Figyelt kérdés

Nem nagy dologra gondolok egyáltalán, egy pár száz ft-os kis apróságnak is örülnék csak maga a gesztus h gondol rám.

nagyon rosszul esik nekem, de ezt mégse vághatom a fejéhez, én megértem h nincs pénze de azt már nem hiszem el h egy szál rózsát ne tudna venni.


2012. máj. 3. 15:31
1 2
 1/11 Dottorre ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele, én sem szoktam ajándékot venni a páromnak, csak születésnapra, névnapra, és karácsonyra. Az ajándék az, hogy szeretem, gondolok rá, megölelem, megcsókolom, stb...
2012. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most volt a születésnapom és nekem nagyon rosszul esett, még annyit sem tett h felköszöntött volna úgy h megölel vagy ad egy nagy puszit még annak is örülnék. ://
2012. máj. 3. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez viszont így gáz. A minimum (hogy ha nincs pénze) az, hogy felköszönt és megölel és ad egy nagy puszit. De egy szál virág sem olyan nagy összeg.. Nyugodtan vágd a fejéhez
2012. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pl: Azért jól esett volna, ha legalább felköszöntesz...
2012. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát... Az hogy szülinapodra még csak annyit sem mondott neked, hogy dögölj meg, szerintem sokat elárul.


A te döntésed, de én tuti otthagynám.


28/n

2012. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amikor névnapom volt mondtam is neki h rosszul esett, akkor is az volt h én igazán megérthetném h nincs pénze. meg sms be felköszönt mien már az, utána meg személyesen mintha semmi se lenne.
2012. máj. 3. 16:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nem mindegy, hogy hogyan kommunikálod le a dolgot. Ha tényleg az anyagi részére vagy kiélezve akkor te nem vagy megértő. Ha sms-ben már felköszöntött, akkor nem értem, hogy miért kéne szóban is elmondania? Ha sehogy nem köszöntene fel, akkor azt mondanám, hogy oké, igazad van, de szerintem ebben az esetben te vársz el tőle többet mint amit adni tud.


1. ő pasi, nem fog térden állva 20x felköszönteni, mert nem érti minek kéne, ha egyszer már felköszöntött

2. ha nincs pénze, akkor toleráld és ne legyél anyagias, akinek csak az az ajándék, ha valami tárgyat kap.


Gondold át tényleg, hogy ő nyújt tényleg túl keveset, vagy neked túl nagyon az igényeid.

2012. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

jó abban igazad van h nem kell 20x felköszöntenie, de nekem akkor is sokkal jobban esne h mellé megölel ad egy puszit és nem kell nekem nagy ajándék írtam is nem az a fontos. neki is mondtam h megértem h nincs pénze de akor ne mondja mellé h majd később, és akor később se kapok semmit.

valentínnapra se mondott semmit, nőnapra se.

húsvétkor én készültem, ő még a fáradtságot se vette h eljöjjön és meglocsoljon.

május kosárrol már nem is álmondtam.

2012. máj. 3. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Van olyan akármi amiben igyekszik neked örömet okozni?
2012. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

28n


számból vette ki a szót.. az a baj hogy feltételes módban írta, a kijelentő és felszólító mód helyett.


ezek után még van valami kérdés amit meg kellene vitatnunk.

2012. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!