Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha nem kapok ajándékot a barátomtól?

Figyelt kérdés
Valamivel több mint két hónapja vagyunk együtt, de soha nem kaptam tőle ajándékot. (Még nem volt sem névnapom, sem születésnapom.) A barátnőim mindig "piszkálnak", hogy ezt miért tűröm szó nélkül. Miért nem harcolom ki, hogy kapjak valamit. Mert legalább hónapfordulókat illene megköszönnie valamivel. De nekem nem kell ajándék. Tudom, hogy anyagilag nem éppen a legjobban áll, örül, hogy az óvszert tudja fizetni. Volt már olyan, hogy sétáltunk, és szedett virágot, amit beletűzött a hajamba, de venni nem vett semmit. De engem nem érdekel ez, mert érzem, hogy mindennél fontosabb vagyok számára. Tényleg ennyire fontos, hogy anyagi javakkal is kifejezze a fiú a szeretetét?
2009. okt. 21. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy és milyenek a barátnőid, de ez szerintem nagyon nem fontos. A szeretetet nem lehet pénzzel megvenni, vannak akik megpróbálják, de amit vesznek az nem szeretet. Az ajándék mindig figyelmességet jelent, a virág meg, amit szedett sokkal szebb ajándék bármi tárgynál, hidd el.
2009. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azoknak fontos az ajánék, akik inkább anyagiasak, mint érzelmesek. Mi lassan fél éve vagyunk együtt, de jobban tudok örülni egy általa főzött vacsinak, mint bármilyen ajándéknak. Nem az a fontos egy kapcsolatban szerintem. (Nekem sem volt még ezidő alatt név-illetve szülinapom, de kaptam tőle csak úgy egy könyvet, ami a szerző által volt személyre szólóan dedikálva. Egyébként a könyv nem volt több párszáz forintnál, szóval nem az értéke volt a lényeg :))
2009. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia

mennyi idősek vagytok?

szerintem te látod jól a helyzetet

a pénz nem jelent semmit.... sokkal kedvesebb hogy szedett neked virágot :)

én se szoktam spontán ajándékokat kapni a páromtól, pontosabban ünnepekre szoktam kapni meg ha nyaralunk együtt vagy kirándulunk vesz valami kis apróságot, inkább én vagyok ez az ajándékozós aki ha meglát valamit akkor megveszem neki, ha tecccik

ne hallgass a barátnőidre

2009. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a világ erről szól. KÖLTS!!!

Ezt sugallja az egész média. Nézd csak meg a fiataloknak szóló VIVA és MTV csatornákat, milyen műsorokkal van tele...

És ezt a mintát örökítik bele a fejekbe, ez lesz sokaknak a realitás.

Te pedig egy érett gondolkozású szerelmes csajszi vagy, persze, hogy értetlenül állsz a barátnőid hozzáállásán.

2009. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy már ingyen add a tested

Nincs bunda, gyémánt - nincs szaxi

Ez alapvető dolog. Az ősemberek is vittek ajándékot egy kis szexért:)

2009. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
LolxD
2009. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!