Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Felismerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Felismertem a barátnőmet az egyik szexpartner kereső oldalon! :/

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben, ha ilyenre kerülne sor? 7 hónapja vagyunk együtt és megszerettem nagyon.... de az oldalon ahol ő fent van láttam, hogy már régebb óta fent van mint amióta járunk... és időközbe lett frissítve az adatlapja szóval valószínű, hogy csinálta mellettem is a dolgokat...

Nem is gyanítottam volna, mert a találkozásaink teljesen rendbe voltak... kb 2 szer mondott le hétvégi talit de azt is úgy, hogy áttettük másik napra...

Mielőtt valaki jönne azzal, hogy én mit nézegetek társkeresőket, véletlenül akadtam rá (hogy hogyan azt hagyjuk) és megnéztem a képeket.... Felismertem a szobáját és a testén egy pár anyajegyet, valamint van olyan fehérneműje amiben a képeken van... és a haja is stimmel... Az arca kivan takarva!!!!

De ez ő.... Most mit csináljak? Szeretem de már teljesen elment tőle a kedvem.... egy világ dőlt össze bennem.... :/ és nem tudom mit csináljak :S Nagyon nehezen találtam barátnőt.... Eldönteni se tudom, hogy dühös vagy szomorú vagyok... :(((

Én 20 Ő 22...


2012. máj. 3. 16:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szembesitsd vele
2012. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy tévedtél, vagy KAMU a kérdés.
2012. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Dottorre ***** válasza:
100%
Ez egészen egyszerű dolog. Beregisztrálsz az oldalra, valami jóképű gyerek képével, akiről netről szerzel jópár fotót. Ezek után beszélgetsz vele, tudod, hogy mit szeret, mivel ismered, ezért könnyen a bizalmába fogsz férkőzni. Megbeszélsz vele egy találkát, ahova ő fog előbb érkezni, majd szépen szembesíted a dologgal, és elköszönsz tőle, majd többet nem találkoztok. Én ezt így oldanám meg. Már csak azért is, mert könnyen lehet ,hogy az ő képével is visszaélnek. Sokan csinálják azt, hogy az exükről kiraknak ilyet, amikor épp csajnak kiadva magukat szórakoznak... Mindenképp körbe kéne járni a dolgokat, amikor már beszélgettek, úgy is fel fogod ismerni a rendszeres szófordulatait, a szokásait, stb. Amíg nem vagy 1000%-ig biztos benne, hogy ő az, addig én nem szembesíteném a ténnyel a helyedben.
2012. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, szembesítsd. A mondandója majd eldönti.
2012. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek igaza van
2012. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Van ilyen internetes munka, etetik a pasikat, randi nincs! Lehet pénzt csinál, beszélj vele, elmondja meglátod! Sokat keresnél lehet megtalálnád egy fogyasztó szer oldalán, a fórumozásban, hogy dicsekszik mennyit fogyott...
2012. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
linkeled? :D
2012. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu a kérdés :/

Olyan szexpartner kereső oldal ahol telefon szám van kirakva... Azt tudom, hogy van 1 régi sim kártyája amit azt mondta nem használ csak a régi telefonjából megmaradt... lehet hogy az az :/ Nem ismerkedős oldal hanem felhívod és mehetsz hozzá.. ha megbeszéltétek vagy ő hozzád...

2012. máj. 3. 16:48
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem regisztrálj fel kamu képekkel és kamu névvel és valahogy beszélj le vele találkozót! Menj el a találkozóra,és akkor szembesíted..Lehet tényleg visszaélnek a fotóival!
2012. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A rosszlányok.hu-n van fent fel is hivhatnám.. nem kell regisztrálnom...

De valaki lenne olyan hülye, hogy a korát is ugyanannyira irja?

2012. máj. 3. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!