Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom társ- és szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom társ- és szexpartner kereső oldalakon regisztrált. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Véletlen bukkantam rá, összesen 4 ilyen honlapon volt fent és az egyikről msn partnert is szerzett.Miért csinálhatta?Több mint 1 éve vagyunk együtt és én nem vettem észre hogy másra nyomulna.Nagyot csalódtam benne.Azt mondta félig se gondolta komolyan hogy kikezdene ott valakivel, csak kiváncsiságból regisztrált.Elhiggyem ezt?
2008. okt. 12. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
h vetted észre?
2008. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben az én párom is fent volt. Ő azt mondta csak beszélget meg kiváncsi. De persze nem hittem el, azt hittem keres valakit, úgyhogyfeltörtem a regét, de tényleg nem beszéltek semmi "olyanról". De én elmondtam neki, hogy engem ez zavar, úgyhogy törölte magát.
2008. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Hú..én nem is gondoltam,hogy ez egy ilyen mindennapos dolog,tavaly én is ebben a cipőben jártam.Detto feltörettem a nickjeit és Ő is csak általános dolgokról írogatott,főleg nála jóval idősebb nőknek(filmekről,DVD-kről).Akkor paráztam be mikor egyikkel találkozott is,arról bővebbet nem tudtam meg azóta is tagadja,de egy SMS "lebuktatta".Ezután hatalmas cirkuszt+hisztit rendeztem,akkor törölte magát mindenhonnan (előttem).Azóta csak remélem,hogy nem kezdte újra.
2008. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
kérdés....h törtétek fel?:)segítsetek!Köszi
2008. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ismerős "segített",vmi programmal.A barátnőm pasija pl. minden jelszavát elmenti a gépen és azt elő lehet hívni,de azt nem igazán tudom hogy hogyan.Valahol a start menüben van.
2008. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha pärod otthol megkapja a szexet vagy amire vägyik akkor csak szorakozäsbol csinälja

tudom biztosra ijen a net valami valahol megfogja

ajänlj neki fòrumokat vagy hasonlo érdekes oldalt mint ez és ha arra räkattan az kevésbé tesz féltékennyé

2008. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
én úgy törtem fel, hogy ismerem:-) a felhasználónevét megjegyzi a gép a jelszavát meg... gondoltam 3dologra, az egyik bejött. Aztán megváltoztatta az a szó elsőre beugrott:-) Nem tudom, néha teljesen ugyanúgy jár az agyunk, ugyanazokat gondoljuk, úgyhogy nem volt nehéz:-) De az a lényeg, hogy törölte magát.
2008. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
rra még nem godoltál, hogy megbeszéld vele?
2008. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
És melyik oldalakon volt fenn???? Szerntem regisztrálj te is csak más névvel és kezdj el beszélgetni vele! Majd kiderül meddig megy el!!!
2008. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Háát.. lehet, h nem fog tetszeni, amit írok, de nekem az a véleményem, h egy kapcsolaton belül is vannak személyes ügyeink. Persze kell egy egészséges féltékenység, sőt, egy társkereső oldal tekintetében beszélni is kell erről, de én sose akarnám feltörni a párom mailjét, vagy elolvasni az smseit. A szerelemhez hozzátartozik a féltékenység, de a bizalom is!!!
2008. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!