Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítene nekem valaki ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takácska kérdése:

Segítene nekem valaki ebben a nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés
Van 1 barátnőm,33 napja vagyunk együtt. Szeretjük egymást nagyon. De a bökkenő: van 1 srác aki tetszik neki féléve, és amikor meglát róla 1 képet, vagy a nevét meghallja akkor elkezd áradozni róla. És nem veszi észre hogy nekem rosszul esik ez. És ilyen hülyeségeket talál ki, hogy akkor tudná véglegesen elfelejteni hogy ha utoljára találkozhatna vele személyesen. Én szerintem úgy lehetetlen valakit elfelejteni. Segítség!!!

2012. máj. 3. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hagyd magára egy jó két hétre. ha nem megy utánad akkor felejtős... a lányok ilyenek... csak akkor tudják értékelni, ha már elveszítették...

L/20

2012. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A legjobb az ha leültök és szépen megbeszélitek a dolgot! Azzal pedig,hogy ha utoljára látná végleg kitörölné a fejéből az + nem biztos! Lehet jobban tetszene neki! Ezért mondom azt,hogy előbb beszéljétek meg és találjatok közösen rá megoldást :)
2012. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ASOT ***** válasza:

ajjajjajj...


háát hapsikám jól melléfogtál!


Ahhoz h ő el tudja őt kicsit felejteni vagy átértékelni és nem így foglalkozni vele, ahhoz őt félre kéne tennie és veled foglalkoznia.

Ha 15-16 éves akkor még megértem h ez van.


És igen jogos az aggodalmad.


Beszélj vele, h tudtoddal ti együtt vagytok, de ha képtelen őt elfelejteni ilyen téren és nem tudja átrakni haver zónába, akkor jobb ha addig nem is találkoztok amíg nem tud dönteni.

2012. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki!!! Látszik rajtad hogy már most többet érzel mint ő!!! Aztán a másik, hogy engem is idegesítene ha másról áradozna...Ne hagyd magad és légy tökös gyerek...Annyi de annyi nő van...Hidd el, ha együtt maradsz vele és megy ez a huzavona abból csak te jössz ki rosszul, amellett, hogy fent áll a lehetőség, hogy egy kósza napon megcsal azzal a fiúval és akkor koppanni fogsz. azt meg gondolom nem akarod...22/F
2012. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretjük egymást nagyon." olyan nagyon nem szerethet, ha másik pasiról álmodozik...
2012. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hü.lyeség.Ha ez a szitu lenne velem akkor már én dobtam volna a csajt és mondtam volna hogy akkor húzzon ahhoz a sráchoz.
2012. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én kivágtam volna már a csajt régen mint macskát sz@rni. takarodjon vissza a barátjához és áradozzon annak.


te homokos vagy hogy ezt szereted hallgatni, vagy csak szimplán hülye?

2012. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd hogy erre neked nincs szükséged PÁÁÁ mennyél akkor hozzá ha annyira tetszik, aztán majd megy és annak sem kell és rájön hogy mekkora egy qrva és nem tud értékelni semmit csak játsza az agyát.
2012. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy válasszon!!Te vagy ő!!Ez így nem mehet tovább.Együtt vagy vele és közbe más srác is tetszik neki ?
2012. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

33 napja


LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

2012. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!