Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Titeket zavar hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket zavar hogy ha egy lány nagyon vékony, feneke és melle is alig van de az arca nagyon szép?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jogos!
2012. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy nem akar a barátnöm lenni egy ilyen csodaszép lány!
2012. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, sőőőt :) Munkahelyemen is van egy ilyen tök alacsony, kis vékony csaj... kb 16-nak alig néz ki, közben 25 éves.. :) Annyira aranyos... Már-már úgy kell levenni a szemem róla, hogy ne legyen kínos a bámulás :D

Én nagyon bírom az ilyen csajokat... :)



21F

2012. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
ha jól tudd szopni akkor nem
2012. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, ezért ne szomorkodj. Ha tini vagy, pár év, és úgyis felmegy rád néhány kiló. 16-17 évesen én is deszka voltam, most már nem nézek ki etiópnak. 24/N
2012. máj. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!