Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki egy szakitás után újra összejön ugyan azzal a lánnyal/fiúval akkor a kapcsolat még maradhat tartós és meg marad a régi szeretet érzése?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy kimondtátok a szakítást, azzal a lendülettel minden megváltozott, benned és benne is. Ha újra összejöttetek, akkor is minden más. Valószínűleg egy idő után érzitek is majd, hogy nem ugyan az. "Ha egyszer vége, akkor vége."
2012. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez attól is függ, hogy mennyi ideig voltatok együtt előtte, és hogy mennyi idő telt el a szakítás óta. A nővérem 1év után szakított a barátjával, de rövid idő múlva kibékültek, és még mindig együtt vannak (lassan 2éve). Ugyanakkor egy barátnőmet megcsalta a barátja, mindennek elmondta, és ő mégis kibékült vele. Az ők kapcsolatuk nem hinném, hogy tartós lehet. A szakítás oka is sokat számít, ha az egyik fél már nem érez semmit, akkor nem működik. Viszont ha mindkét fél érez még valamit a másik iránt, akkor működhet az újrakezdés.
2012. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapig voltunk együtt, és egy másik csaj miatt szakítottam vele, de már rájöttem hogy mit veszítettem! Most hajlandó volt újra kezdeni. Ez jelent még valamit?
2012. máj. 4. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos 1 hónap az nem túl hosszú idő. Ráadásul amit írtál, hogy ''hajlandó volt újrakezdeni'' sem túl biztató. Megcsalt, és mégis te vagy az aki úgymond megalázkodsz előtte. Szerintem pont, hogy TE kellene hajlandó legyél őt visszafogadni, mivel ő lépett félre. Ha mindenképpen újra akarod kezdeni vele, nem szabad azt éreznie, hogy bármit tesz, te úgyis megbocsájtod neki. Ha úgy érzed, hogy ismét megcsalna ha alkalom adódna rá, akkor inkább hagyd, mint hogy folyamatosan bizonytalanságban élj.
2012. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mxo válasza:

nem megcsalta,hanem a srác hagyta ott valaki másért..sztem felesleges újrakezdeni,akármeddig tartott...ha otthagytad valakiért ,máskor is ott fogod...

ha egyszer egy kapcsolat véget ért,nem rajtatok kívülálló okokból,hiába próbáljátok újra,nem lesz hosszú életű..mély meg végképp nem..

2012. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért idővel minden seb be gyógyul nemde?!
2012. máj. 7. 20:05
 7/7 anonim válasza:
Igen csak a heg ott marad :( de amúgy 5éve ismertem meg a páromat 3 szor szakítottunk hosszabb távra de a sors mindig összehozott egymással, most két éve vagyunk együtt. :)
2012. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!