Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bizonyosodhatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodhatok meg róla, hogy szerelmes vagyok-e a páromba vagy csak kedvelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon hülye kérdés, de a lényeg, hogy majdnem két hónapja járok egy fiúval. Messze lakunk egymástól, csak hétvégén tudunk találkozni, akkor se mindig. Amikor összejöttem vele, úgy éreztem, megtaláltam a hozzám illő párt és nagyon boldog voltam. Mostanában úgy érzem, hogy szeretem őt, de már nem úgy, mint az elején. Ő mindig azt mondja, hogy örökre engem fog szeretni, mégse eléggé figyelmes velem, ami már több barátomnak is feltűnt. Az elején én is úgy gondoltam, hogy örökre együtt leszünk, de már el tudnám képzelni, hogy mással járjak (nem konkrétan az ismeretségi körömből).

Nem tudom, mit tegyek, az egész olyan furcsa. Szeretem őt, szívesen vagyok vele, de nem vagyok benne biztos, hogy szerelmes vagyok belé. Nem akarom, hogy még jobban beleélje magát a kapcsolatunkba, de szakítani se szeretnék, mert nem akarom elveszíteni.

Mielőtt bárki megkérdezné, nem azért vagyok vele, hogy elmondjam mindenkinek, hogy van barátom, hanem azért, mert tényleg jól érzem magam a társaságában. Csak az a pillangós érzés hiányzik...



2012. ápr. 4. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

"már el tudnám képzelni, hogy mással járjak"

Azt hiszem, hogy ez magaert beszel.

2012. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudsz jobbat? Ha igen akkor cseréld le. Különben meg maradj a fenekeden és örülj neki hogy van kivel szexelni.
2012. ápr. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne talalkozz vele 2 hetig! es figyeld meg az erzelmeidet. ha nagyon hianyzik es boldogtalan vagy akkor szereted, ha jol meg vagy nelkule is akkor csak baratkent kedveled, es nem olyan fontos szamodra.
2012. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

figyelj! sztem neked tuti nem ő kell!


de ahogy írod,sztem ő sem szerelmes beléd.


ha a férfi szerelmes,azt egy darabig amúgy se tudja kimondani, inkább a tetteiből,az apró figyelmességekből lehet észrevenni...;)

2012. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azon agyalsz, hogy szerelmes vagy-e vagy csak kedveled, akkor tuti, hogy nem vagy szerelmes. Egyébként én nem hiszek abban, hogy ha az elején nem érezted azt, hogy "húú" (ezt nem bírom másképp megfogalmazni) akkor később még jöhet a szerelem. Az nem szerelem, csak ragaszkodás. Én is voltam így többször ahogy te, és szakítottam. Ha már a kezdetekkor sincs meg a lángolás, minek együtt lenni? Ilyen alapon a haverommal is járhatnék...
2012. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Második, szerintem nem olvastad el figyelmesen: jelenleg nincs olyan ismerősöm, akivel szívesebben járnék, mint a párommal, csak nem gondolom úgy, hogy örökre vele fogok járni.

A többieknek viszont köszönöm a segítséget! ;)

2012. ápr. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!