Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hat éve együtt élek a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat éve együtt élek a párommal szeretem mint embert, de ez már nem szerelem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mintha a másik részem lenne mert annyira kiegészítjük egymást,nagyon szeretem jó vele de ennyi..
2012. máj. 4. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éleszd fel újra a tűzet iránta. Én már rájöttem, hogy hogyan kell. :)
2012. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha van gyerek: maradj vele, ha nincs: gyere át és egy pohár bor társaságában megbeszéljük... na jó ne vedd komolyan a meghívást, de tényleg keress mást.
2012. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap meg nem akartad elhagyni :D
2012. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
-.-" Nem értem, hogy mit rinyálsz, ha nagyon szereted... A szüleim sem szerelmesek egymásba, de nagyon szeretik egymást. Minek kellene szakítanod? Maradj vele. -.-"
2012. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat év után már senkinek sem szerelem.De ha szeretet van,nem nehéz belőle újból szerelmet csinálni.
2012. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig olyan fura volt ez a "szeretem mint embert" kifejezést, gondolom barátaid is úgy szereted akkor ennyi erővel velük is élhetnél.

Szerintem a "szeretem mint férfit" kifejezés jobb de na :D ez csak megjegyzés volt.


Próbálj egy kis izgalmat csempészni a hétköznapokba is, különféle programokat, stb stb, aztán ha még mindig így érzed akkor keress mást, de ne csapd be továbbra is.

2012. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, ha jön vki akibe belezugsz, akkor nem lesz megállás. Szerelmesnek lenni a legjobb dolog az életben
2012. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!