Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy nem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem én illek a barátomhoz? Hogy más jobb, meg szebb, meg idősebb mint én és az jobban passzol a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Ő 27 én 20éves vagyok

Mégis sokszor látok hozzá közelebb korú lányt és ilyenkor azt érzem,ők sokkal jobbak..Persze a barátom mindig mondja,hogy neki jó velem lenni,meg jól érzi magát,én mégis arra gondolok máshogy jobban illik.


2012. máj. 5. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
heheee.. minek vagy vele akkor? Mindig mást képzelsz el neki.. :))
2012. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a korülönbség miatt aggódsz ne tedd!!!A férjem és köztem 17 év van,7éve boldog házasságban élünk és van 3 gyönyörű gyermekünk!!!Úgyhogy ne rágódj ezen!!!!
2012. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben:) Köszönönm szépen a választ:)
2012. máj. 5. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!