Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig érezhet irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig érezhet irántam valamit, vagy csak a pia mondatta vele?

Figyelt kérdés

Volt egy srác 2éve, az osztálytársam, aki belém szeretett, és nagyon jóban voltunk. Sajnos hüye voltam, nem mondtam el neki, hogy én csak barátként tekintek rá, így 1 este történt közöttünk ez-az. Semmi komoly, a max. a csókolózás volt. Teljesen odavolt, hogy most járunk? És nem tudtam rá nemet mondani. Pár nap múlva beszéltem vele, elmondtam őszintén a dolgot (mert közben tetszett egy másik srác). Jól összevesztünk.

Este viszont összejöttem azzal a sráccal, aki tetszett, ettől mégjobban elborult az agya. Mia másik fiúval azóta is együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást.

Csakhogy 2 napja a ballagás előtti szerenádunkon mondta többször is, hogy mondani akar vmit. Az este vége fele beszéltünk is. Normálisan elbeszélgettünk, nagyon örültem neki. Aztán 2-3x elejtett az este olyan mondatokat, hogy szívesen "kavarna" velem, és hogy reméli, hogy szilvszterig szakítok a sráccal, mert ő ott akar "kavarni" Ez alatt most mit érthetett? Komolyan gondolhatja? :D

Ami jobban megfogott az estében, hogy mikor beszéltünk, tök közel állt hozzám, a szemembe nézett, és olyan tipikus filmes csók előtti helyzet volt, és megszólalt, hogy 'legszívesebben lesmárolnálak, nem tudná meg senki?' erre elnevettem magam, és visszamentünka többiekhez. Azóta még nem beszéltünk.


Most ahogy így leírom, úgy hangozhat, mint egy kis 14éves p*csa nagy gondja, de komolyan nem tudok kiigazodni rajta.

Szerintetek még tényleg szeret 2 év után is vagy csak tényleg jó lenne kavarni? Egyátalán mi ez a kavarás? :D 18 évesek vagyunk.


2012. máj. 5. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha boldog vagy a mostani barátoddal akkor hagyjad ezt a srácot... meg mondjuk főleg ha volt benne pia...ki tudja hogy mit akar...
2012. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok vele, és nem is akarok semmit ettől a sráctól, akiről szó van. Csak szeretném megérteni, mert én mindentől függetlenül nagyon szeretem, őt tartom az egyik legjobb barátomnak. Csak épp nem tudnék beleszeretni. És nem is akarok, mert szeretem a párom! :)
2012. máj. 5. 16:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj, amúgy azt elfelejtettem, hogy azért érdekel ennyire a dolog, mert nem volt részeg! Közel sem. Normálisan beszélgettünk, mint máskor pia nélkül. De mégis, azért ittunk is. Szerintetek?
2012. máj. 5. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:

azt mondják hogy a gyerek és a részeg ember mond igazat...

amúgy lehet hogy csak a pia hatására kicsit könnyebben tudta neked elmondani a dolgokat...

de kérlek...van barátod...nem akarsz tőle semmit?!?!?

magadnak is hazudozol vagy jó játszadozni vele és jól esik hogy tudod hogy akar tőled valamit???

ha nem akarsz tőle semmit, akkor mond el neki hogy boldog vagy a pasiddal és ha lehet maradjatok barátok, ha meg megfordul a fejedben hogy "jajjj vajon komolyan gondolja,és miért mondta?!?" akkor meg nem fair a pasiddal szemben...nem akarod akkor őt 100%-ban...és amíg ez így van (mert a kérdésed is ezt igazolja) addig mind a 2 srácot csak hülyíted...aztán nehogy 2 szék közül a padlón végezd!

magadban döntsd el hogy kitől mit akarsz, mert ha csak barátként érdekelne az osztálytársad akkor nem gondolkoznál ilyeneken hogy "kavarni" akar veled...mellesleg nekem ha vki ilyet mondana hogy kavarna velem...hááát...meglátszik hogy azért még hiába az 18 év...én teljesen tiszteletlennek gondolnám...mi az hogy kavarni?!? nem téged akar csak némi kis kavarás?! smaci, tapi, ez-az?!? de ha bele akarsz menni...(és az írásodból azt szűröm le hogy kb 49%-ban azon agyalsz) jah és a srác lehet hogy csak azért mondta ezt mert vonzza az hogy elérhetetlen vagy, vagy tetszel neki és ez nem múlt el...de mindenesetre egy jó nagy beszélgetés megoldja a gondodat...de csak okosan...és bár ezt nem kérdezted, ezért megkérdezem én! Te mit szólnál ha a pasid tenne fel ilyen kérdést egy másik csajjal kapcsolatban? csak gondolkozz el a válaszodon ;)

Lina

2012. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kérdés az, hogy kitől mit szeretnék. A páromat szeretem 100%-ban, és azért érdekel, hogy a másik srác mit gondolhat, mert még ezt meg kell beszélnünk. És ha ezt komolyan gondolta, akkor meg kell beszélnem vele, hogy max. barátok. De ha csak a pia mondatta vele, akkor tárgytalan. Az, hogy mennyire szeretem a párom, sosem volt kérdés. Soha nem csalnám meg, még gondolatban sem. Mikor a másik fiúval történetek a dolgok 2 éve, akkor is megbántam már másnap.

Csak jobb lett volna, ha nem kellene neki magyarázkodni.. mert megbántani nem akarom :)

2012. máj. 7. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha az érdekel hogy komolyan gondolta e akkor miért nem őt kérdezed meg?!? ha barátok vagytok akkor megtudjátok beszélni őszintén és nyíltan. Lehet, hogy kissé furcsa lesz, de ezt csak tőle tudod meg, de ha nem akarsz tőle semmit sem, akkor hagyd annyiban. Ne adj neki még esélyt sem semmiféle közeledésre, vagy sugalld neki azt hogy milyen jól megvagytok a pasiddal. Sok sikert!

Lina

2012. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!