Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki elsőtől fogva tettszett. Egy időre elmúlt bennem ez az érzés, amíg egyszer rámírt. Attól a naptól kezdve minden nap beszélünk! Nagyon megszerettem:) Mikor még havazott, megakartak fürdetni. Ha más fiú akart megfürdetni,azt mondta: ő az enyém. Megfürdetett, de én meg magammal rántottam, úgyh csak ültünk ketten ahóban. Ha más ellökött, ő segített felálni:) órán folyton levelezünk, a tanár pedig mindig mérges:D és ha belenézek a kék szemeibe, én elolvadok:$ elmondhatm neki a problémáimat, és olyan mintha egyedül ő értene meg!:) ő ugyanígy elmondja a problémáit, de csak nekem:) de nemtudom h most csak barátként tekint-e rám:S vagy lehet h csak a nyarat várja? Mert 8-adikosak vagyunk, lehet h azért nem aka még megkérdezni h járunk-e mert ő sem akarja h az osztálytársaink piszkáljanak minket:S mit tegyek?
2012. márc. 25. 16:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Barátok közt. Ez így megy.
2012. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
na most akkor írd le normálisan a válaszodat, ha megkérhetlek. 1.!
2012. márc. 25. 16:33
 3/25 anonim ***** válasza:
azzal lehet elrontanál mindent hogyha bevallanád hogy jobban bírod,szerintem feszítsd a hurt addig amig ő nem fog szerelmet vallani,
2012. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
rendben:) de hogyan csináljam? Mert flörtölni szoktam vele, de lehet h kicsit erősebben kéne?
2012. márc. 25. 16:41
 5/25 A kérdező kommentje:
Am 16 vagyok:D
2012. márc. 25. 16:42
 6/25 A kérdező kommentje:
Nah, nem 8-adosak vagyunk, hanem 10-esek!:D ma nem tudok írni, bocsánat:S:D
2012. márc. 25. 16:42
 7/25 anonim ***** válasza:
hát menj hozzá extra közel,adj arcára puszit,ilyesmi
2012. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
neked bejött az élet:)(előző voltam)
2012. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
hát ez az arcra puszi:D adnék én neki, csak az a baj, h szerintem tart a hülye osztálytársaimtól:S
2012. márc. 25. 16:45
 10/25 anonim ***** válasza:
nem tudod elkülöníteni hogy csak ketten legyetek?
2012. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!