Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettem, h férjem és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, h férjem és az alkamazottunk flörtölnek egymással (én 33, alkalmazott 25, férjem 39 éves) ez ártalmatlan? Vagy ti is pofátlanságnak élnétek meg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
a mai világba már simán megkefélheti,milyen alakalmazott,takaritónő ?
2012. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

szóbeli viccelődésre kell gondolni?


előtted ráadásul?

2012. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
eladó
2012. máj. 5. 20:02
 4/11 A kérdező kommentje:
szóbeli viccelődés, de egymás heccelése , hogy fuu ott jó pasik, a férjemnél meg oda fajult, hogy elkezdte cukkolni a másik munkatárssal( szintén eladó) hogy de meg... meg fétékennyé tette vele.(a másik csaj ártalmatlan) A csaj meg teszi a fejét, mintha minden pasinak ő jönne be.és cukkolja a férjem a többi pasival. Meg célozgatások tanga bikinire stb. Majd kiesik a szeme, ha látja férjem izmos testét.
2012. máj. 5. 20:05
 5/11 A kérdező kommentje:
persze mindez előttem, de nekem nem esett le, mert jóhiszemű vagyok, csak kezdtem berágni a másik csajra és beparázott a férjem, hogy nekiesek az ártalmatlannak.
2012. máj. 5. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ezt már szóvá tettem volna, h ez nincs rendjén... Felnőtt nő vagy! Vedd kezedbe az irányítást!
2012. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

rég rossz ha ennyire bratyizósra vettétek a figurát az alkalmazottakkal.


nem azt mondom, hogy tartani kell a 3 távolságot, de így innen már nehéz visszalépni.

:S

2012. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudom-tudom, de túl ment egy határon, az ugratás rendben van, de elkezdett elfajulni a dolog.Nem értem mit gondolt a csaj magáról...A bratyizós viszony azért alakult ki, mert nincs igazán szigorú főnök kiállásunk.
2012. máj. 6. 19:04
 9/11 acelsziv ***** válasza:
Mit gondolt a csaj? Arra a lóra ült föl, amit alá adott a férjed. Ő legalább annyira hibás.
2013. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy neked ennyire rossz, onnantól kezdve gáz, a férjednek kéne kezelni ezt a helyzetet és leállítani, ha szexuális célozgatásokba megy át.
2017. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!