Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már főnök-alkalmazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már főnök-alkalmazott viszonyotok? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 06:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1 éjszakás kaland
2010. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem főnök,de a felettesem.4 éve házasok vagyunk.
2010. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A csoport vezetőm volt.1 hónapos kaland.
2010. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja a főnökömmel. Szerettük egymást nagyon, titokba tartottuk tök izgi volt, hogy bent elég volt csak egy mosoly és tudtam, hogy ő az enyém :D A többiek se voltak hülyék kiderült a dolog. Sajnos én eljöttem onnan, ez egy hosszú dolog volt, és meg is haragudott rám egy bizonyos dolog miatt. Egyszer lementem bulizni a barátnőimmel és ott volt a főnököm tesója is. Ittunk meg ilyenek, jól éreztük magunkat. Másnap úgy jött vissza a dolog, hogy én lefeküdtem vele. Na aztán nem tudtam kimagyarázni magam, mondhattam volna bármit nem nekem hitt hanem a tesójának. Azt hittem belehalok. Utána egyszer kibékültünk, de hát nem volt a régi, nem bizot bennem és tesója szarkavarása ugyanúgy megmaradt. Azóta sincs senkije és mindig érdeklődig utánam. Még most is szar ha rá gondolok!!!
2010. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egy multinál vagyok gyakornok,és abszolút úriember,de félreérthetetlen módon rendszeresen tudtomra adja az igazgató/tulaj,hogy tetszem neki.Finoman utánaérdeklődtem,és soha senkivel nem flörtölt,pedig tehette volna,körülzsongják a nők,mindenki komoly,hűséges emberként beszél róla.Nem tudom mit tegyek......
2010. jan. 19. 10:55
 6/14 anonim ***** válasza:
10:50 Ha neked is tetszik akkor miért ne mennél bele? Várd meg hogy ő lépjen, hivjon el kajálni vagy valami ilyesmi. De vigyázz mert ha vége lesz ugyan ott fogtok dolgozni és az nem jó. De ha vonzódsz hozzá akkor miért ne.
2010. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Várom hogy lépjen már valamit,én nem fogok.Nemrég(2 éve) pont ő hozott egy háziszabályt,hogy azonnal lapát mindenkinek,ha összejönnek,pozíciótól függetlenűl.Akkor még nem sejtette hogy megjelenek:D
2010. jan. 19. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Minél inkább tagadja, annál inkább ragadja. Ne legyél könnyű préda. Legyél kedves, barátságos, ne mondj könnyen igent. Ha sokáig próbálkozik, nem adja föl, akkor érdemes csak beadni a derekadat.
2010. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kacsintgass rá
2010. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Volt én voltam a főnők hát titkoltuk is meg nem is majd elhelyezték igy megszakadt de amig tartot szuper volt!Ám ne várj sokat ettöl fogd fel kalandnak.A szakitás nehéz lehet mert hát ugye csak egy helyen fogtok dolgozni.Nekem szerencsém volt.
2010. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!