Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy a pasi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a pasi hogy mondja ki hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

Párom elmondása szerint, ő nem az a fajta pasi, aki kimutatja az érzelmeit. Pl: huga születésnapja, anyák napja, bármi, nem mondja ki hogy "isten éltessen" vagy hogy "köszönöm" "szívesen" stb semmi ilyesmi szavakat nem használ. Puszit sem nagyon ad a családtagjainak, és ha egy távolabbi rokonnak kell puszit adni, akkor is olyan "zavartan mosolyog" szinte muszályból.

Velem is ilyen. Első 1.5 évben, amikor még udvarolt, kimondta hogy szeret, vagy hogy hiányoztam, felköszöntött, virágot hozott, romantikus volt.

Most meg már teljesen más velem is. Szerintem kb fél éve-háromnegyed éve nem mondta ki hogy szeret. Csókolózni már nem is szoktunk, így 4.5 év után, szájrapuszi is csak néha.

A minap megkérdeztem tőle hogy szeret-e mert hogy sosem mondja és nem is mutatja ki.

Az volt erre a válasza hogy "minden jó"

És kérdeztem hogy ugyanúgy mint régen? Erre azt mondta, hogy "talán"

Szerintetek? Lehet hogy már máshogy érez?



2012. máj. 5. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Megszokottá vált részére a kapcsolatotok.
2012. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez meredek. Még csók sem?

Eltávolodott tőled, ez egyértelmű sajnos. Ha nem tudjátok megbeszélni és helyrehozni, előbb-utóbb sajnos vége lesz.

2012. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az exemmel 5 évig voltam együtt, az utolsó 1,5 évben nem mondta, hogy szeret. Kérdeztem, hogy miért? Azt mondta, hogy ő nem ilyen, a kapcsolatunk elején volt nem önmaga. Majd mikor szakítottunk, megmondta, hogy már régóta nem érezte azt, hogy szeret.
2012. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az szép. :(
2012. máj. 5. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok : nekem is volt olyan barátom,aki már azért nem mondta ezeket,mert már nem szeretett,tulajdonképpen ez logikus..Én meg akkor nem csókolóztam már valakivel,amikor már kihűltek az érzéseim.
2012. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg sem csókol, akkor nem szeret. Én kirúgnám a helyedben. Ha nem csókol meg, akkor a személyedet nem kívánja, és ha ennek ellenére lefekszik veled, akkor lehet, hogy csak egy 'lyuk' vagy neki, amihez hozzászokott, azért nem dobja ki. Aztán egyszercsak dob valakiért, aki új még számára. Ez így szokott történni. Ha meg ráadásul ennyire rövid válaszokat ad, nem is fejti ki, hogy mit érez vagy mi van, akkor tuti, hogy van vm probléma. Ha 4,5 éve együtt vagytok, beszélgetni kéne. Ha én lennék a helyedben, feldobnám, legalább elméleti szinten, hogy szerintem szakítsunk. Meg amúgy is... volt az életemben egy hasonló időszak. Nem érte meg erőltetni, hogy beszélgessünk.
2012. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kufirc30 válasza:
Már a kérdés értelmetlen. Szerintem ha ennyit nem látsz át az életből mint amit írsz, akkor nagyon nehéz lehet neked.
2012. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!