Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 27 év a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 27 év a korkülönbség köztünk.4 hónapja vagyunk együtt. Kezdődnek a gondok. Mit tegyek, hogy elhiggye, hogy szeretem és nem kell más?

Figyelt kérdés
Elég komplikált a helyzet sajnos...az a baj,hogy 5 éve van barátom akit bizonyos okok miatt egyenlőre nem tudok elhagyni,de rajta vagyok az ügyön.Már nem szeretem,szex nincs köztünk.Na de akiről szó van...Ő nem hiszi el,hogy nem szexelünk mivel együtt lakunk.Jó ezt meg is értem.A másik gond,hogy nem hiszi el,hogy szeretem,mert (idézem) mit lehet szeretni egy 51 éves vén f@szban?Meg nem hiszi el azt sem,hogy jó vele a szex...pedig nagyon az.Jobb mint az eddigiek.Sokkal.Lélektársak vagyunk,egyszerre mondunk ki dolgokat,egyre gondolunk.10 éve ismerjük egymást.Szívünk mélyén mindig éreztük,hogy lesz valami,ami most beteljesedett,és csodálatos!Leszámítva ezt a kis bizalmatlanságot.Már az agyamra megy!Mit tegyek,hogy higyjen nekem?Tudom...hagyjam el a másikat,de ez egyenlőre lehetetlen.Azt mondta,hogy megérti,de ezek szerint mégis tüske ez neki?
2012. máj. 5. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lehetetlen?
2012. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy jobb vele a szex mint az eddigiek, hányan voltak?
2012. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. hát sajnos anyagi okok,nincs hova mennem,pont most vesztettem el az állásomat,amikor albérletet kezdtem keresni

2. 24 éves vagyok,van némi tapasztalatom,számot nem írok.Elég annyi,hogy elég szabados évek vannak mögöttem...amit nem szégyenlek,ez vezetett el önmagamhoz,és segített azzá aki most vagyok.

2012. máj. 5. 22:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, és légy türelmes. Nálunk is hasonló a helyzet, pedig nagyon jó pasi, imádok vele lenni, de valamiért nehezére esik elhinni. nekem a türelem és a sok szeretgetés bevált.
2012. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Megpróbálok az lenni.
2012. máj. 6. 08:41
 6/10 anonim ***** válasza:
51 évesen nem tud az anyagiakon segíteni?
2012. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mindketten munka nélküliek vagyunk per pillanat...Összejött minden sz@r...
2012. máj. 6. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
és most azért laksz a "barátodnál", hogy ne kelljen fizetned albérletet? Gondolom a másik pasi is él valahol. sokkal tisztességesebb lenne akkor már inkább hozzá költözni, nem átverni/kihasználni a jelenlegit. Lehet a jelenlegi nem meri/akarja kérni. azt szeretné, hogy Te hozd meg a saját döntéseidet.
2012. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van!Elég rosszul érzem magam emiatt.De még nem említette,hogy költözzek hozzá,én pedig magamtól nem merek rákérdezni.
2012. máj. 6. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak hozd fel a témát. Mondd meg neki, hogy mindenképpen szeretnél onnan elköltözni, mert nagyon nem érzed tisztességesnek senkivel szemben. És kérd ki a véleményét, próbálj keresni valami olcsó albérletet. lehet hogy még picit korai az összeköltözés, de lehet felajánlja, legalább átmenetileg, amíg nem találsz munkát/jó helyet.
2012. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!