Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy korkülönbség a 21 év, ha két ember nagyon szeretnének együtt lenni? Lehet ez egy igazi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 14 éves, a srác akit szeret 35. Szeretik egymást...
2009. nov. 4. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
sok, túl sok, ér ha nem pedofil a férfi, akkor nem is foglalkozik a kislánnyal. na haragudj, de öregedj még 4-5 évet, mielőtt rákapsz az öreg hapsikra.
2009. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%

ha a tanárnénibe vagy szerelmes az elég gáz


de ha a sarki virágos vagy a pékségben eladó és épp nincs palija és elég tökös vagy megkérdezheted hogy nem e venné el a szüzességedet


szex lehet belőle kapcsolat kizárt bár a szex is csak a legextrémebb esetben de hátha mákod lesz...megtörténhet


én drukkolok neked

24/F

2009. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
ez így nagyon meredek, még a btk. is rossz szemmel nézi. ha a srác lenne 14, az valamiért mondjuk senkinek nem szúrná a szemét, még büszkék is lennének rá, de így gáz, botrány lesz belőle. :)
2009. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Olvassátok már el hogy a férfi 35 a lány meg 14, addig ne pofázzatok. A férfit meg tuti bezárják ha hozzányúl a kis ribanchoz
2009. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Nagy,a lánya lehetne.

A pasi tuti pedofil

2009. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

elolvastam, nem is állítottam, hogy a srác a fiatal, csak felvetettem, hogy akkor mi lenne.

fogd vissza magad, dühöngj máshol. :)

2009. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem baj. Képzeld csak el milyen amikor az édibédi 14 éves kislányra rápakolja a heréit. Szerintem ez tök cejelmetes. Láw meg minden (L). A szerelem nem ismer határokat, de a törvény igen ;-D
2009. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Én egyszer nagyon szeretnék egy ilyen 35 évest addig ütni, ameddig el nem fáradok... PEDOFIL!!! Akasztófára vele!

A kislányt meg jó alaposan megnyakaztatni az apjával és az anyjával...

Tipikus, az a pjaf*sza már kicsi, de az anyja bugyija még nagy!

2009. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit soknak tünik mert én 24 évesen se nagyon kezdenék 14 éves lánnyal. De láttam már 30 éves pasit 14 éves lánnyal szóval ha a lánynak bejön akkor nyugodtan. Ezek a dühöngő őrültek meg akik ütnék ezt a fiút azok féltékenyek és valójában őtőlük így nyilvánul ez meg. nyilvánvaló hisz nem azt ütnék akik például nyugdíjasokat vernek vagy rabolnak ki. Az érdekes mód nem izgatja őket.
2009. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

22:40 Te hülye vagy!

Nem vagyunk cigányok, 35 évesen, rendesen a gyereke lehetne.


Egy 35 éves járjon 30 éves nőkkel, nem 14 éves gyerekeket hálózzon be!

2009. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!