Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki megbocsátotta a párjának a viszonyt, miután kiderült? Hogyan alakult később a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 11:02
 1/7 Diavolino44 ***** válasza:
9%

Még a legelső párom megbocsájtotta nekem, utána még együtt voltunk 2 évet, de onnantól sose tudott megbízni bennem. Állandóan féltékenykedett, pedig onnantól jó-fiú voltam. De utólag úgy érzem ki kellett volna dobni mint macskát sz@rni!!

27F

2012. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha valami probléma van ,akkor ne viselkedjen úgy mint egy ovis vagy kisiskolás.

Én férfit akarok társul és nem egy gyerkőcöt.


Szóval nem.

22/L

2012. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer bocsátottam meg, de soha többé!

A bizalomnak annyi volt, állandóan attól féltem, hogy mikor teszi meg újra, satöbbi.

Ha ezentúl valaki félrelép nálam, örök búcsú, nem fogom tönkre tenni magam...

2012. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
apró botlást, mint pl részegen smárolás, megbocsátottam. de viszonyt már nem tudnék. az nekem már sok.
2012. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt, hogy úgy tudtam, megcsalt, és megbocsátottam, de aztán a végén kiderült, hogy ilyenről nem volt szó, csak gyenge volt szakítani, és így akarta megoldani. Csak azzal nem számolt, hogy én megbocsátok neki. Viszont utána már nem volt ugyanolyan a kapcsolatunk.

De annyit tanultam belőle, hogy ha meg is bocsátok, a kapcsolat biztos nem folytatódhat, mert akkor oda a bizalom. Ha valaki eljut addig, hogy megcsalja a párját, akkor már inkább szakítson. Az a tiszta.

Egyszer velem is előfordult, hogy megcsaltam a párom. Igaz, csak egy részeg csók volt, és a kapcsolat is már a végét járta akkor, de sose mondtam el neki. Bár utólag tudom, hogy megbocsátotta volna.

25.L.

2012. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az egyik legjobb baratnommel csalt meg. Ugy volt hogy en elmentem egy hetre Olaszba a csaladommal es mar amikor elmentem ereztem hogy nem lesz rendben igy az utazas soran viszonylag beletorodtem. Mikor hazaertem rengetek sms-t meg emailt kaptam az IGAZ barataimtol. Sokban ez allt: en megmondtam. A legnagyobb hibam hogy mindig a sajat fejem utan megyek es a barataim mar az elejen megmondtak hogy nem lesz rendben de en vsak azt mondogattam hogy szeretjuk egymast nem lehet baj. Kesobb rajottem hogy eroltetett volt kicsit soha nem voltunk szerelmesek. Szerettuk egymast de nem volt ez szerelem. Eleinte a baratnomre haragudtam pedig mindenki mondogatta hogy nem o tehet rola de en ugy gondoltam ehhez 2 ember kell. De valamennyire kiengeszteoldtem mert a csaj kidobta egy het utan. Igaz a mondas hogy egy fiu sem er annyit hogy tonkretegyuk miatta a baratsagunk. A sracot a hatam kozepere sem kivannam a csajrol csak annyit hogy megbocsajtok de nem felejtek
2012. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, tizenéve. Jó a kapcsolatunk, de azóta nem tudom elhinni, hogy sokat jelentek neki, elveszett az önbizalmam, és a hitem kettőnkben. A szerelem legszebb részét kiölte belőlem, de azt mondja, hogy majd 50 év múlva talán újra hiszek benne, és nagyon megbánta... Azóta "bizonyít", csak hát ez már nem olyan...
2016. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!