Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt már vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már vagy van olyan kapcsolatotok, hogy nektek van kocsitok és a pasitoknak nincs, és nem is tud vezetni? Szakítok, elutasító ok emiatt, hogy még nincs kocsijuk és jogsijuk.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem egy férfinak illő minél előbb megszerezni a jogsit, az más kérdés, ha pénzügyi okokból nincs neki.

Ha nincs kocsija, amiatt nem ítélem el nyilván, főleg ebben a gazdasági helyzetben.

Szakító ok nem lenne semmiképp, csak kicsit furcsállnám.

2012. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég szomorú,ha a szerelmet úgy értelmezi valaki,hogy van-e a pasasnak jogsija meg kocsija vagy nincs..Engem ez nem érdekel.Nem a kocsiját és a jogsiját szeretem,hanem a srácot..Nem mindenki engedheti meg magának hogy jogsira pénzt dobjon ki..
2012. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ilyen benzinár mellett..
2012. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs jogsim és nem is lesz, pedig jóval 20-on túl vagyok. A jövőre gondolok, ergó a háttérhatalom zsonglőrködik a fosszilis anyagokkal.
2012. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés.én nem is akarok jogsit vagy kocsit.ha ez gáz akkor így jártam:)
2012. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert mostanában sajnos nincs pénzem oktatásra menni, meg időm sincs. Pont egy olyan lányt néztem ki akinek van és nem tudom hogy elvárja e hogy a pasinak is legyen, félre ne értsetek egyáltalán nem a kocsija miatt néztem ki. Amúgy 22 vagyok
2012. ápr. 10. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, így szerelem meg úgy szerelem.. de azért mindenki a legjobbra törekszik normális esetben. És nem egy olyan nagy dolog a jogsi, rosszabb esetben is 1 havi fizetés.
2012. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak sincs kocsija, se jogsija, de eszembe se jutott, hogy ez probléma lenne...
2012. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 25 vagyok,és nem tervezek jogsit meg autót.ha zsebből ki tudnám fizetni szerintem akkor sem,mert nem érdekel.voltak barátnőim,köztük olyan is akinek volt autója és saját lakása is és nem érdekelte.igaz engem meg az nem érdekelt volna ha őt ez érdekelte volna érted:)
2012. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem összesen eddig öt autóm volt, az utolsót most adtam el mert tele lett a búrám azzal ami itt folyik. Amúgy nem volt előnyöm belőle ha volt.

34 ffi

2012. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!