Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már olyan barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan barátnőtök, aki úgymond felszedett titeket?

Figyelt kérdés
és nem ti őket?
2012. máj. 6. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem, pedig nem zárkóznék el ettől sem. :)


F/29

2012. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én felszedtem párom.

Bár mi neten kezdtünk el ismerkedni, de annyira kedves, aranyos volt, hogy teljesen odáig meg vissza voltam, csak úgy röpködtek a levelek. A találkozót elég hamar kezdeményeztem és véletlen én csókoltam meg őt először, mert adta a jeleket, hogy szimpatikus vagyok neki és puszi helyett bamm, szájra ment. :)

Ennek már sok éve.

22/L

2012. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel aki tetszik nekem náluk én kezdeményezem és aki engem próbál, annak már szegénynek esélye sincs mivel az azt jelenti, hogy nekem nem tetszik.
2012. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Többnyire ilyen volt. Elég béna "csajozó" vagyok, amit én indítottam, abból kevésnek lett eredménye...
2012. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:
6%
Egy okos nő nem kezdeményez. Tudja hogyan, csavarja el a pasi eszét anélkül h az észrevenné. Az olyan nőket nem is becsülöm aki egyből írja h jól nézek ki. A nő használjon női praktikát a férfi pedig férfi eszközöket.
2012. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Héj... szerintem a praktikák alkalmazását is lehet kezdeményezésnek nevezni!

Ha úgy nézzük, nálunk is én tettem meg az első lépést. Miután elkezdtünk beszélgetni és kitálalt, hogy tetszik neki egy lány én segítettem neki és maximálisan mellette álltam, holott majd megbolondultam érte! Egy komolyabb beszélgetés alkalmával elmondtam neki, hogy nekem nagyon is tetszik mint srác, de képes vagyok ezt félretenni és tiszteletben tartom azt, hogy neki más kell, nem is állok az útjukba. Egyre és egyre közelebb kerültünk egymáshoz, majd egy bulin félig ittas állapotban én mentem oda hozzá és öleltem át nagyon nagyon szorosan, majd továbbálltam. Ezután jött minden magától. Azt hiszem talán, ha én nem mondom el akkor neki az érzéseimet, még most is a másik, elérhetetlen nő után kapálózna... Viszont tudom, hogy bejöttem neki én is már a beszélgetésünk előtt is, mert sokszor bókolt ha találkoztunk.

Valahogy megragadt mellettem és remélem ez már így is marad. :)

2012. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
volt
2012. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Tudja hogyan, csavarja el a pasi eszét anélkül h az észrevenné."


Na ez az igazi felszedés!

2012. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!