Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolat vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat vagy inkább laza kapcsolatot részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel szeretitek is a fiút/lányt. Melyik a jobb a komoly kapcsolat vagy a laza? És ami még fontos, hogy nem vagy a legszebb lány nem vagy valami jó a szexben. Ilyenkor érdemesebb laza kapcsiba belemenni?
2012. ápr. 29. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

bocs de nem tiszta minden szereted= szerelme s vagy?

laza = csak szex?

2012. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen a szereted azt lehet úgy venni, hogy szerelmes vagy. A laza kapcsolatnál szexre gondoltam, de azért beszélgetés is van benne.
2012. ápr. 29. 18:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a laza (értsd csak szex) kapcsolatokkal egészen addig, míg egyik félnek sincsenek érzései a másik iránt.


Ha te szereted a fiút, akkor ne menj bele, mert ettől nem fog belédszeretni, és hatalmasat fogsz koppanni.

2012. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Figyi aki csúnya az eleve sokszor nem válogat, örül, ha valaki megtömködi néha néha. Ez tapasztalat amúgy. Szűz se akar maradni, és ő is kívánja a szexet azért.... te amúgy ebbe a helyzetbe vagy?
2012. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
én a fiúnak mindig azt mondom h lazában vagyunk,h ne tudjon számonkérni!
2012. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
5-öske: Na mi a helyzeeeettt???? :)
2012. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem azt mondta az egyik szeretőm, ha már elkezd érezni valamit, akkor szakítani fog. Később meg úgy szakított, hogy azt mondta, hogy már nem érzi azt, amit az elején. Akkor most mivannn????? :D
2012. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem menne ez a ,,csak szex" felállás,ráadásul elmúltam 20,az életkorom erősen 30 felé tendál.Szeretnék megállapodni valaki mellet,és megtalálni azt a partnert,akitől szeretnék egy tündér kisbabát,akivel szeretnék családot alapítani.Alapból is mindig ilyen voltam,komoly kapcsolatra vágytam,eddig szinte csak abban volt részem,laza ritka adódott egyedülálló korszakomban,még kamaszként.Egyébként most vagyok túl egy komoly szakításon,valahogy nem vágyom erre.Elárulom amúgy,ha szerelmes vagy,nem fogod tudni lazára venni.Az lesz a vége,hogy menthetetlenül beleszeretsz.
2012. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy akkor ne a legjobb ötlet honnan jött ez a laza kapcsolat?

ő mondta hogy igy legyen?

ez szex után volt?

a barátod amúgy?

2012. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A külső az olyan úgye, hogy hát kinek mi. :) Amugy inkább a lényeg, hogy mivan ha a lány nem valami jó a szexben. Szerintem nem sok pasi találkozna igy vele többször is. Igen velem történt ez amugy. Egy fiúval voltam akivel nagyon régen szexkapcsiban voltam, de én szerettem. Persze ő erről semmit nem tud. És most megint találkoztam vele. És akkor beszélgettünk és megtudtam, hogy profi lányokkal volt dolga. Na nekem onnantól kezdve semmi nem ment. Szégyeltem csinálni is valamit, hogy tuti nem jól csinálom. Többet úgyse találkozik velem csak elgondolkodtatott ez, hogy mit lehet kezdeni az ilyen szerencsétlen lányokkal mint én.
2012. ápr. 29. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!