Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiuk, akiknek jobban tetszenek a baratnoik smink nelkul. Fiuk! Miert? Mert szerintetek nem all jol nekik a smink, amit hasznalnak vagy egyszeruen a termeszetesseg hivei vagytok? Esetleg mas ok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 22:40
 1/8 A kérdező kommentje:

Vannak*...

bocsi

2012. ápr. 28. 22:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért mert mi van akkor ha smikkel szép,de smik nélkül meg nem?

Így jobb ha egyből smink nélkül látom,mert akkor talán nem ijedek meg.:)

2012. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátom mindenhogy szeret. Ha sminkelek úgyis, ha nem, úgyis. Én nem használok egy tonna festéket, csak ami kiemeli a szemem és szexi, szóval nincs is sok különbség a sminkes én meg a smink nélküli én között.
2012. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:

nem a kisminkelt pofiját fogom szeretni vagy az fog tetszeni!


Ha mellettem felébred reggel akkor nem is azt fogom látni!

És nem is úgy akarok elkönyvelni egy lányt a szemembe h sminkelt!


Amúgy lehet csak nem kell túlzásba vinni. Mivel a nő, az nő és legyen is az! De ez nem kötelező.

Egy szemhéj, szempilla vagy ilyenekkel nincs semmi.

2012. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1.: természetesség 1000x jobb

2.: én őt szeretem, nem a szépségipari cégek termékeinek különféle mázolmányait.

3.: akárhogy néz ki, nekem mindig tetszeni fog, minek sminkeli magát órákon keresztül, ha nélkülem elmegy egy olyan társaságba, ahol fel akarja hívni a figyelmét más fiúk előtt?

4.: néha nevetséges, hogy mit csinálnak a fejükkel a lányok "szépítkezés" címszó alatt. pl amikor valaki leborotválja a szemöldökét, majd egy ceruzával visszarajzolja, stb.

5.: a túlzott sminkelés önbizalomhiány jele, valamint annak, hogy nincs megelégedve a külsejével, nem fogadja el magát.

6.: fölöslegesen költ sok-sok ezret a kinézetére. a pénzből fedezhetné más, fontosabb kiadásait.

7.: befedi a pórusokat, nagyobb valószínűséggel lesz pattanásos, nyáron sokkal jobban izzad, tönkreteszi az arcbőrét (kivéve ha mellé estére felrak sok-sok ezres hidratáló és testápoló krémeket), vagyis egészségtelen.

8.: Vannak lányok, akiknek tényleg fontos hogy legyen rajtuk smink, alapozó, stb, mert pl csúnya hegeket, vagy pattanásokat, más nem esztétikus dolgokat tüntetnek el vele, de akinek alapvetően szép az arca, minek akarja elcsúfítani ilyenekkel? nem fog tőle jobban kinézni, legfeljebb viccesebben :D


én azt mondom, bizonyos szintig jó, meg egykét alkalomra elvárt (pl tablófotózás, TV fellépés, esküvő) de ha állandóan mindenhova úgy megy, az már beteges.


19f

2012. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobban tetszik, mert úgy még meztelenebb :D
2012. ápr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jobb a természetesség, ráadásul jobban is tetszik a barátnőm smink nélkül.

Megpuszilni sem kellemes az alapozós, púderes arcot, a ruhámon is foltot hagy, és amúgy is... aki szép, az smink nélkül is szép!

2012. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nana, ez nem egészen így van.

Én is szeretem a természetes szépséget és utálom a vakolatot a nőkön, de mindenkinek vannak apró hibái.

A nők aztán tudják, hogyan tüntessék el ezeket.

Nagyon helyes, egyetértek, főleg mivel merem remélni, hogy azért teszi, mert nekem akar tetszeni.

Igazán akkor jó, mikor alig látszik és természetesnek hat.

De hát én tanítsak profikat?

Egy mafla férfi?

Engem csak az eredmény érdekel...

2012. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!