Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Stabil párkapcsolatban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stabil párkapcsolatban élők, ez nálatok is szokás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én arra volnék kíváncsi, hogy ti is kinyomkodjátok egymás hátán a bőrtüskéket, mitiket és patikat? Mert nekem ez nagyon fura volt az elején, mikor a kedvesem a közös fürdozést ezzel koronázta meg.


Persze egy idő után én is vissza molesztáltam, de fura volt, ugyan akkor nagyon jól esett, hogy a testem ezen gusztustalan kis kinővéseivel is törödik.


2012. máj. 6. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi is ki szoktuk nyomkodni. Én mániákus vagyok ilyenben. :D

6 éve vagyunk együtt

22/L

2012. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen szokás, sőt... Kérni is szoktuk rá egymást.

Nézze meg, nincs e valami csúfság, a hátamon, vállamon, arcomon, ha van, akkor távolítsa el. :)

Páromnak nő pár erősebb szőrszál a vállára, hátára is, azokat is én szoktam kiszedni neki csipesszel, sokszor a mellkasát is én gyantázom le. Nálunk ez teljesen természetes, pedig csak 7 hónapja vagyunk együtt. :)

2012. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálunk igen. Régen ő kért meg rá ,hogy vegyem kezelésbe, így kicsit megszadiztam.

De ő sem bírja elviselni ha van pattanásom folyton cidrizik, hogy hadd nyomja ki...

Nekem tetszik ,hogy így áll a dolgokhoz. Legalább nem kell kozmetikusra költenem. :D

2012. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen nálunk is szokás.Meg a vállamon ha van egy két szőr azt kihuzza meg stb :D


F/26

2012. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak ilyenek. Közös zuhanyzás alkalmával volt egy kisebb pattanás az arcomon meglátta azonnal letámadta, de elsőre majdnem a szememet nyomta ki XD :D. 19/F
2012. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is mániákus nyomkodó vagyok. Persze első randin nem csinálnám, de a jelenlegi, 4 éve tartó kapcsolatomban elég régóta szokásom ezzel kínozni a kedvesem:D

Néha kiborul tőle:DDD


De kérlek, a "miti" és a "pati" szót felejtsd már el:S

2012. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor nem csak mi vagyunk majmok:))))
2012. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 -=Koldus=- ***** válasza:

Nálunk csak az asszony ilyen mániákus xD

Imádja kinyomkodni a pattanásaim. A vállamról és hátamról ki szokta húzgálni a szőrszálakat, szemöldökömet is ki szokta szedni stb stb.

2012. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, én csak a nem odaillő szőrszálait szedem ki (szemöldökök között).

20L

2012. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oh szuper, akkor nem csak mi voltunk így :)


Miti, pati elfeledve :D Nem szokásom így beszélni, de a barátnőm rám ragasztotta a hülyeségét. Vasárnapi szépség délutánt tartottunk, aztán ez is szóba került.


Nekem már sajnos nincs ki molesztálja a hátam :( Amennyire zavart a legelején, most eppen annyira hiányzik :)

2012. máj. 6. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!