Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell elfogadni a párunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell elfogadni a párunkat teljes mértékben, egy párkapcsolatban, minden hibájával együtt?

Figyelt kérdés
Mindenkitől ezt hallom. Fogadj el. Fogadjon el. A hibákra meg borítsunk fátylat? És ha megemlítem, vagy szembesítem vele, már nem fogadom el, és nem szeretem? Miféle hülyeség ez? Épp azért mondom, hogy kijavítsa. A hibáját nem fogadom el, mivel ki lehet javítani, és én sem várom el az ő részéről, hogy törődjön bele a hibáimba.

2012. máj. 2. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Van egy kis hibája mondjuk összevágta a kezét mert beleesett egy üvegbe... most akkor plasztikázza ki magát? Hogy neked tökéletes legyen?
2012. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Definiálnád a hiba fogalmát? Neked nem tetszik, akkor hiba?
2012. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondolok. Ne legyél már rosszindulatú. Viselkedésbeli, gondolkodásbeli dolgokra.
2012. máj. 2. 17:26
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem. Az hogy nekem nem tetszik valami, az egyéni probléma.
2012. máj. 2. 17:27
 5/21 klopusz ***** válasza:

Szerintem neked van igazad. A feltétel nélküli elfogadás nem a szerelem/szeretet jele már vagy 100 éve. Ez a felfogás akkor volt elfogadott.

16 év házasság után állíthatom, hogy úgy a párom, mint én rengeteget változtunk, mert változtattunk egymáson, magunkon. Ha ez nem így lenne, tuti, hogy már nem élnénk együtt. Mondd el bátran, ami nem tetszik. A kritika nem "bántás", hanem a békés élet alapja.

2012. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Akkor ezt meg is beszéltük, el kell fogadni a párunk hibáit, olyan párt kell keresni, akinek nincsenek olyan hibái, amelyeket képtelenek vagyunk elfogadni.
2012. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Az is az ő tulajdonsága, mondjuk hamar felkapja a vizet... vagy szeret olyan dolgokat amiket te esetleg betegesnek tartasz vagy te nem szereted... az a te szemedben is hiba akkor és ő változtasson csak miattad? Mivan ha esténként szereti magát kitombolni.... és ettől nyugszik meg hagyja abba csak mert te neked ez hiba? Ébredj már fel....

Neked is telenyomkodták az agyad a reklámok meg ilyenek, hogy a tökéletességre hajts....

2012. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem szoktam reklámokat nézni. Inkább annak van telenyomva a feje, aki elfogad mindent, mint ezekszerint te is. Békés, konfliktuskerülő élet.
2012. máj. 2. 17:30
 9/21 anonim ***** válasza:
Na nálunk például volt olyan, hogy összeköltöztünk és a ruháit a szoba közepén hagyta, mert anyuci ehhez szoktatta hozzá, hogy hagyja ott majd ő összeszedi utána. Na én nem, de ez nem hiba ő így lett nevelve, de ezen lehet változtatni. A hiba mondjuk az, hogy feledékeny nagyon, amit én elfogadtam, elmondom 5 perc múlva is ugyanazt, vagy felhívom ha a boltba van, hogy el ne felejts tejet hozni. Ezen nem lehet változtatni, de nem is akarok, mert én így szeretem.
2012. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretek úgy fogadom el ahogy van... ha viszont szeret magától fog változtatni az idegesítő hibáin... ez a szerelem...
2012. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!