Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok együtt a barátommal a kapcsolatban én voltamaz aki félre lépett megbocsájtott szerintetek hogyszerezzemvissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

azt már nem lehet, de ha nem féltékenykedik akkor nem lesz baj..

miért léptél félre? ez is fontos...

2012. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
papucs! mostmár azt csinálsz amit akarsz.
2012. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

fenéket bocsájtott meg.

sehogy nem tudod.

egy férfi ilyesmit nem bocsájt meg soha.

azon csodálkozom,hogy-hogy nem verte szét az arcod és dobott ki páros lábbal?

egy okot tudok csak felhozni,hogy miért nem dobott.

jelenleg nincs a képben másik nő,te meg már idomított vagy,uh addig van ingyen pina,míg lesz rendes nője.

vagy pedig iszonyatosan szánalmas lúzer.

2012. máj. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Luzer ??? Lehet...hulye? Tutibiztos.

De szerelmes....es aki nem elte at ezt meg, az ugyse erti meg, miert bocsatott meg a srac....

2012. máj. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

# 3/4 zöld kéz :D

Egy NORMÁLIS férfi nem soha bocsátja meg, ha a barátnője lecumizik egy másik csávót, meg még tele is vereti magát...

Aki egy kicsit hevesebb vérmérsékletű, az ilyenkor elküldi a csajt a szájsebészetre

Aki idősebb / profibb, az kiveri a hisztit, utána elhiteti a csajjal, hogy megbocsájt, dugja, amíg nincs másik (szigorúan gumival!), és közben módszeresen kicsinálja lelkileg :-) majd pedig kivágja, mint macskát ...ni

Ne akard visszaszerezni a bizalmát - egyrészt, mert nem szereted, másrészt, mert ha van egy kis esze, akkor ezerszeresen kapod vissza, amit vele tettél

Keress valaki mást, aki bízni fog benned, és lehetőleg ne b*szd át azt is

2012. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát végülis ezekböl semeiketsem csinálja csak sokszor sir am.meg lyan mint régen :-) vacsizni is elvitt .... Csakannyi hogy nehezen bizik. Es bizonyitani szeretnék neki hogy mindennél jobban szeretem
2012. máj. 3. 18:02
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha szeretnéd, nem keféltél volna félre.
2012. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

De amúgy, ha félrelépett, akkor félre lépett. Mi az, hogy elküldené a szájsebészetre?

A nő nem a tulajdona, vagy a házi p.ncija a másiknak, és minden nő UGYANOLYAN szexuális szabadsággal rendelkezik, mint a férfiak.


Kedves uraim!


Az bezzeg k@rvára természetes, ha egy férfi félrekefél... És jönnek a magyarázatok, hogy "hát, mert soha sem volt kedve hozzá, meguntam, új húsra vágyott a farkam, nem volt jó az ágyban". Ez így rendjén van, mi? És elvárható, hogy az asszony bocsásson meg, mert hát ugye a férfi, az már csak férfi...

2012. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Figyelj, vazze... a megcsalás nem megbocsájtható sem egy férfinél, sem egy nőnél. Szexuális szabadság? Ahha... igen, akkor legyen szingli, és kefélgessen össze-vissza, de ne b*ssza már át azt a csávót, aki szereti. Vagy ha annyira ribanckodni akar, akkor mondja meg a gyereknek, hogy kész, ennyi volt, ő valami másra vágyik. De az tuti, ha az én bnőm veretné tele magát, miközben a közös jövőt tervezzük, hát, lehet, hogy nem maradnék úriember. Az ilyen nőnek (ugyanúgy férfinak) csak a legrosszabbat tudom kívánni.

Téma lezárva.

2012. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy a megcsalás megbocsájtható. Sőt... De olvasd vissza a szavaid. "ribanckodás". Miért ribanc az, aki szereti a szexet? Bezzeg a férfiakra nincs ilyen szó, mert Mr Pénisz szent és sérthetetlen. És a kedves kérdező (a fejemet tenném rá) hogy nem szerelmes a társába, csupán megszokásból szereti. De gondolkodj már el! Van egy szerelmes pár. Mindketten szeretik egymást, ott fel sem merül az, hogy megcsaljam. A megcsalás a szerelem hiányának legkritikusabb jele.
2012. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!