Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol talalhatnék olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatnék olyan pasit aki eltart?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Sehol, nincs az a marha aki eltartson...


Vagy ha igen, annak is valószínűleg ára van...

2012. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig is talaltam csak most beujitanék
2012. máj. 6. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Akkor pedig keress ahogy eddig is, ilyen egyszerű. :)
2012. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Na mondd a tarifádat, kiscsillag..
2012. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
én eltartalak, ha nem vagy legalább egy mázsa, bár akkor is egy darabig, de úgy hamarabb elfárad a karom és te hamarabb csattansz a padlón.
2012. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyenek miatt hiszik a pasik élősködőknek a nőket. Amúgy szerintem ez egy kamu kérdés, és egy "férfi" írta ki, hogy uszítsa az embereket, hogy látjátok mekkora pénzéhes minden nő? Egy ilyen nő nem kérdezne ilyen uszító és felesleges dolgot itt. Úgyse válaszol senki, mert mindenki felháborodik.
2012. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Ugyanott, ahol az előzőeket találtad.


Ebből látszik, hogy kamu kérdés.

2012. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Szerencsétlen! Sajnálatra méltó. Vagy nem? Te biztos nem fogod megtudni milyen szeretni és szeretve lenni.


Szeretet nélkül az életed nem lehet valami pompás!

2012. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az előzőt buliban szedtem fel de mar nem járok bulizni. Kéne egy uj. Elvárások szexelni ritkán keljen főzzön vagy menjünk étterembe és én kezeljem az összes pénzét
2012. máj. 6. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Szia kérdező. Én 28 éves 182 magas barna haju és szemü sportos fiu vagyok. Tudom hogy hogy kell egy nőt a csúcsra juttatni. Én eltartanálak! Feltételeim: Jó nő legyél ez alap (mer énis jó pasi vagyok) Kölcsönös szimpátia, Érts a hártartásvezetéshez és csináld is, Gyakori szex, (gondolom szereted a gyönyört), Az én pénzem én kezelem, A tiedet meg közösen. Ne k*rválkodj ingyen és a tudtom nélkül. Kb ennyi, ha érdekel írj privit.
2012. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!