Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt csinaljak, hogy ne maradja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt csinaljak, hogy ne maradjak egyedul?

Figyelt kérdés
Valaki mondja mar meg, hogy mit csinaljak mert mindent megprobaltam mar mindenhol ismerkedtem, tarsasagba jarok gyakran, bulizni is, rengeteg uj embert megismertem de sehogy sem tudok kialakitani egy komoly kapcsolatot. Mar sokszor ha eszembe jut is sirogorcsot kapok. 20/L
2012. máj. 6. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Én nem sírógörcsöt kapok, csak k.rvára idegölő számomra h a csúnya pasiknak van fullos barátnője, nekem meg nincs.

2012. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
EN inkabb velemenyeket szeretnek olyanoktol akik hasonlo helyzetben voltak es kilabaltak ebbol
2012. máj. 6. 19:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Ennyire ne idegeskedj mert nem is lesz, ne keresd minden pasiban, aki szembe jön veled az utcán, a férjedet!!!
2012. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
egyébként szerezz egy kis önbizalmat, szerintem nem jössz be magadnak. Először is ezt rendezd magadban ha így van, utána jöhet a többi.
2012. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Konnyu neked ezt mondani, de szomoru az hogy mindig amikor alakulna valami tonkremegy s megint egyedul maradok
2012. máj. 6. 19:08
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez azért van, mert csak magaddal törődsz, h neked ne legyen rossz, h egyedül vagy:) legalábbis nekem ebből így jön le.. nekem se kéne önző lány, de ha nem így van akkor sorry, kevés az info:)
2012. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem akarattal csak annyira szeretnek mar valakit akit szerethetek:(
2012. máj. 6. 19:36
 8/15 A kérdező kommentje:
Valahogy ugy erzem mintha bennem nem lenne meg az, hogy valaki is komolyan vegyen mert mindig elrontom valalhol, ha tul ragorcsolok ott, ha lazan veszem ott, probaltam mar akarhogy
2012. máj. 6. 19:40
 9/15 anonim ***** válasza:
vagy túl könnyed adod magad:D az is elég nagy negatívum:)
2012. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak add önmagad, saját magad, amilyen vagy:) és jönni fog minden magától;D
2012. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!