Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Vele maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vele maradjak vagy inkább hagyjam el?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kapcsolatom, minden szép és jó. De jön a szilveszter. Tavaly elment a haverjaival, engem meg szépen itthon hagyott, majd a telefonját is kikapcsolta, mert csak akkor bulizik a haverjaival, ne zaklassam. Egész évben nyugi volt, igaz januárban volt egy kis mosolyszünet, de túlságosan szeretem ahhoz, hogy elhagyjam. Semmi buli nem volt egész évben, mert rájött, hogy nem így kellett volna, de most karácsonykor elment megint. Vasárnap. Hívogatta egyik haver, de nem mondta egy szóval sem, hogy nem. Nem az esett szarul, hogy elment, hanem pont karácsonykor. Egész évben nem jutott eszébe. Én meg otthon gubbasztottam egyedül. Most jön a szilveszter és előre idegeskedek, hogy mi lesz. Ha megint elmegy, legszívesebben otthagynám, de félek, hogy nem leszek rá képes. Nehéz helyzet, mert szeretem, de az fáj, hogy lepasszol.
2011. dec. 30. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg vele.
2011. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát az elég érdekes hogy nem együtt mentek...a legtöbb pár aki teheti azok együtt mennek....
2011. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megadtad a tipikus női választ: túlságosan szeretem ahhoz, hogy elhagyjam. Egyéb kérdés?
2011. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi egyutt nem megyunk. Kettesben itthon egy uveg pezsgovel. Mi kell ennél tobb?
2011. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kefei Bence válasza:
szerintem csak hallgass a szívedre.. ez olyan mintha bemennél egy étterembe és megkérdeznéd: tojás rántottát egyek reggelire vagy inkább ne egyek semmit?
2011. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, szeretem, de ha megint megcsinálja, ha beledöglenék is elhagynám.

Volt egy válasz, hogy nem mennek együtt, hanem otthon isznak. Ez szép, de ha ő elmegy, akkor kivel igyak? Öntsem az ágyba az ő felére?? Nekem az a problémám, hogy mással tölti. Haverjai többet érnek?? Egész évben nem mennek bulizni, miért pont ilyenkor jut eszükbe?

2011. dec. 30. 11:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ezét elhagyni valakit elég érdekes lenne..de az még érdekesebb hogy nem tudjátok ezt megbeszélni..
2011. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond, ha külön buliztok. Nekünk most lesz az első szilveszterünk és barátnőm mondta, hogy ha van olyan társaság, akikkel ilyenkor össze szoktam jönni és ez "kanbuli", akkor mehetek.

Nincs ilyen és vele fogom tölteni a szilvesztert, de a lényeg, hogy beszélünk róla. Ha lenne ilyen, akkor időben szólnék, hogy tudjon a barátnőivel programot szervezni.

Ha nem találna társaságot, akkor szintén vele maradnék vagy vinném magammal más társaságba.

Viszont ha lenne lehetősége neki is, de csak azért nem menne, hogy én se menjek a haverokhoz, akkor ezt féltékenységi jelentnek értékelném. (Azaz én dobnám!)


Beszélni is kell időnként egy kapcsolatban.

2011. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom nincsenek is közös programjaitok....Csak neki külön néhány haverjával.

Neked nincsenek barátnőid?Néha jó eljárni csajokkal ide-oda párkapcsolat mellett.

Én csak a saját magamból indulok ki..Próbáltam barátnőkkel is ellennni,meg az exemmel is mentünk mindenfelé,a barátaival is,vagy csak kettesben...

Napokra eltűnni,hát az meg no comment!

2011. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele erről? Fel sem merült,hogy te is menjél velük?

Egyébként vannak neked barátaid?? Miért nem mész velük? Az év 365 napjából 363an tuti együtt vagytok. Nem mindenki szereti ha a párja a nyakán lóg és nincs saját élete..

19N

2011. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!