Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha a barátom alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha a barátom alig 3 hét járás után, át akar jönni hozzám?

Figyelt kérdés

Nekem egyértelműen az jön le ebből hogy csak d.ugni akar. Nem mondta ki konkrétan csak azt hajtogatja hogy nincs-e ahhoz kedvem hogy átjöjjön hozzám. Én szűz vagyok és szerintem ő is,ezért is esik rosszul hogy 3 hét után azt hiszi hogy meghúzhat. Emlékeim szerint nem tettem neki említést arról hogy AZT szeretném.

Mit csináljak vele? Szakítsak ?

Én 17/L ő 17/F


2012. máj. 7. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl egy kicsit ezt a dolgot?

Lehet, hogy csak közösen meg akar nézni valami filmet, vagy a szüleiddel megismerkedni, vagy ezer más oka lehet, nem ismerem. De ha egy ilyen kérdés miatt szakítanál vele, ott szerintem más gond van...

2012. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele, de hallgass az érzéseidre. Aztán lehet, hogy nem akar semmit. Ezt mi nem tudhatjuk, hisz nem ismerjük.
2012. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha másfél-2 hónap után nem lenne szex akkor gondok lennének.3 hét szerintem is korai.Mond meg neki hogy még nem vagy felkészülve.
2012. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Frigid vagy.
2012. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

17évesen a fél év is oké..nem kell odaadnod magadat 1,5 hónap után sem.

várjon csak az a dolga.

2012. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amikor mondta, hogy mi lenne ha átjönne, ugyan mi a retkes bánatért nem kérdezted meg, hogy miért akar átmenni hozzád?!

Szerintetek a férfiak belelátnak a nők fejébe? Vagy mégis mire gondoltok, amikor ezek az agymenések megszületnek a fejetekben???

Könnyebb szakítani, mint megkérdezni, mit szeretne?

2012. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi prűd és frigid nő van itt.Aztán 2 hét múlva lesz egy olyan kérdés hogy "Miért hagyott el?" "Mit rontottam el?" "Ennyire rossz vagyok?" "Miért csalt meg?".
2012. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ha azért hagy el/csal meg mert nem k.úrtam vele 3 hét után akkor biztos nem fogok sírni utána...ez a 3 hét nevetségesen kevés ahhoz hogy bármi komolyabba belekezdjünk.
2012. máj. 7. 16:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
te normális vagy? :o ezt mi a f@szomért gondolod hogy meg akar b@szni? 3 hét után már itt van az ideje, hogy felmenjen hozzád és nézzetek esetleg egy filmet és nem csak az utcán találkozzatok....
2012. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 19 éves fiú vagyok és alig vártam már hogy a barátnőm bemutasson a szüleinek...lehet ő is csak ezt akarja, hogy komolyan veszi a kapcsolatot. ne legyél már suta.
2012. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!