Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen rossz/fura szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz/fura szokásai vannak a párotoknak?

Figyelt kérdés
Van olyan kisebb probléma a párkapcsolatotokban, ami a párotok rossz szokásai miatt fordul elő?
2012. máj. 8. 15:35
 1/4 anonim válasza:
A dohányzáson néha összezörrenünk, mivel babát várok szerintem joggal várom el, hogyha már le nem is teszi legalább ne mellettem szívja(a család és a barátok is betartják és nem gyújtanak rá mellettem) amúgy csak a konyhában vagy az erkélyen bagózhat, de mindig ott jut eszébe ahol én vagyok azzal a kifogással, hogy legalább addig is beszélgethetünk...
2012. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy túrja az orrát. Halál komolyan mondom. Amikor meg rászólok, akkor azt mondja, hogy így könnyebben kijön, mint zsepivel. Amúgy nem egy igénytelen férfi mindig tiszta, rendszeresen borotválkozik, és jóképű. De ez az egy dolga...hát mit mondjak. Amikor először megláttam, elszörnyedtem. Csak azért nézem el neki, mert nem a szülei nevelték, hanem a nagyszülei, akik már akkor is idősek voltak, amikor ő született. Az anyját meg csak látásból ismeri.
2012. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagyszüleivel csak annyit akartam, hogy mivel öregek, nem úgy nevelték már őt, ahogy kellett volna. Amúgy tisztességes ember. És 28 éves.
2012. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyemnek rengeteg fura szokäsa van.

-Dohänyzäs


-Babaonas.(Nem borulhat ki a so, mert akkor veszekedes lesz.Ha valamit itthon felejt nem fordul vissza erte mert nem lesz szerencseje.A penztarcaja sosem lehet üres, min. 5 ft-nak vagy 1 centnek mindig kell lenni benne.)


-Nagyon nehezen tudtam leszoktatni arrol is h szobaban nem hordunk se cipöt se papcsot.


Van meg sok, de valahogy most nem jut eszembe. Nekem is rengeteg van.(Neha ugy hiv h: Monkne) Ehez parosul meg a hangulat is.

2012. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!