Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni, hogy a férjed megnézi az utcán, strandon a nőket?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon fáj,sokat veszekszünk,lehet elválunk miatta,mert nem hajlandó abbahagyni,azt mondja nem járhat csukott szemmel,és nem meg.... akarja őket,csak megnézi,mint egy jó autót...Fiúk igaz ez???Miért kell megnézni a másikat,ha már van melletted egy akit állítólag szeretsz???

2012. ápr. 14. 14:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Ur isten!Most ezért képes vagy csinálni a hisztit?
2012. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Ki kő szúrni a két sunyi szemét és levágni a farkát, oszt kész.
2012. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

Hűséget fogadott nem vakságot drága. Persze, hogy megnézi. Az a férfi akinek van töke is a lába között alap, hogy megnézi. Maximum nem olyan látványosan, hogy tiszteletben tartsa a párját.

Ha emiatt elválsz, meg is érdemled :D Jó sokáig magányos leszel... :D

2012. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
nem vakságot fogadott csórikám szerintem... ez kb olyan h valami jó dolgot meglátsz egy boltba és nem nézheted meg... Nem lennék egy ilyen nőnek senkije...részvétem a férjednek..:S
2012. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%

Ehhez szokj hozza.ES nemakarom elhinni h a strandon Te nemnezed mega vonzo pasikat!

Egyebkent ha mar annyira lesi a noket akkor te nemlehetsz valami vonzo NO...

2012. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Persze,hogy csinálom a hisztit,mert ha én nézek meg egy jó pasit,az bántja őt is,és nem tetszik neki...nekem miért nem lehet????
2012. ápr. 14. 14:35
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Egész egyszerűen paraszt a férjed...az enyém soha nem tesz velem ilyet. Tudom, hogy nem én vagyok a világ legjobb nője, de Ő legalább próbálja elhitetni velem:) Szeretem, és ő is engem és soha nem bántana meg ilyennel, bár én sem nézegetem a "kanokat"... Ez miatt nem éri meg elválni, mond meg neki hogy ezzel téged nagyon megbánt. Nem tudom, hogy milyen a testalkatod, mennyire adsz magadra, de esetleg próbálj csinosabban, nőiesebben kinézni, hátha abbahagyja akkor. Sok sikert, és szurkolok hogy minden rendbe jöjjön.
2012. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

Én is mindig nézegetem, apukám is, nagybátyám is, nagypapám is... Az összes nő ilyen, hogy "vakságot" követel a pasiktól? Mert akkor nem házasodom össze senkivel, és gyerekem sem lesz, inkább egyedül élek akkor... :D


Nagyon féltékeny egy nő vagy, remélem, a többi nem ilyen. :(


15F

2012. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha az áll fenn, hogy gülü szemekkel, nyálcsorgatva néz utánuk, amerre járnak, azt azért tényleg nem kéne, ez már korántsem a normális kategória...
2012. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%

Ha így kéne élnem, akkor "tartós" kapcsolat sohasem kéne... ez van.... lehet féltékenykedni...

Gondold el: eddig éltél, nézegettél, most van valakid, és onnantól a következő 30-40-50évben merev nyakkal csak előre nézni??? Meg vagytok ti hülyülve????

2012. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!