Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés

A barátnőmtől tegnap megkérdeztem, hogy "Az öcsédet nem akarták otthagyni a kórházban a szüleid, amikor született. Mert nagyon ronda meg szerencsétlen"


Azóta durcáskodik.


2012. máj. 8. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
hát téged is otthagyhattak volna :'D
2012. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
88%
Szerintem neked is rosszul esne ha ilyet mondana valaki a testvéredre.Igen jogosan sértődött meg:D Ha ki akarsz vele békülni monddmeg neki,hogy vicceltél vagy nem gondoltad komolyan..
2012. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Jól bemutatkoztál neki.
2012. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is jogosan sértődött meg, neked sem tetszene ha ilyet mondanának valamelyik családtagodról. Szerintem kérj tőle bocsánatot és ha megbocsát akkor eszedbe ne jusson még egyszer ilyeneket mondani neki.
2012. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már bocsánatott kértem annak ellenére, hogy komolyan kérdeztem.
2012. máj. 8. 17:55
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Ritka nagy paraszt vagy.
2012. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
d*g*lj + te b*nk* p*r*szt. én úgy dobtalak volna mint macskát sz*rni
2012. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, hogy kamu. De ha nem akkor jogosan sértődött meg, nem hiszem, hogy ki tudnád engesztelni. Pláne hogy komolyan gondoltad amit mondtál....Egyáltalán minek mondtad? Mi bajod van az öccsével?
2012. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lehetsz ennyire érzéketlen paraszt? És képes ezt a kérdést feltenni, hát ha magadtól nem jössz rá, hogy jogos a megsértődés, akkor még nagyobb hülye vagy, mint aminek képzeltelek.
2012. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Először is: jogosan!

Ha valakinek a kistestvére valamiben hátrányt szenved (pl csúnya vagy buta) akkor a nagy testvér feladata, hogy őt megvédje... Most gondolj bele: több éven keresztül vigyázott a srácra, védte őt, mert szereti, és te egy ilyet beszólsz... Nem tudom mit szólnál hozzá, ha valaki neked mondana ilyet pl az anyukádról... Lehet hogy szarul esne! Gondolkodj el ezen...

2012. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!