Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent a bonyolult kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a bonyolult kapcsolat? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm több mint 4 évig, szakított velem egy másik miatt! A közös képek fent vannak facen még és tegnap a facen ki írta, hogy bonyolult kapcsolat vagyis beállította. De az üzenő falára ki írta azt, hogy I am happy (Boldog vagyok) Nem értem, ha valaki lelép egy másikkal és folyton azt hallom más szájából, meg az övéből is hogy ilyen boldog olyan boldog akkor miért bonyolult kapcsolat. Múltkor láttam őket kézen fogva majd fel forrt az agyam na de mindegy egy. Nem értem ezt az egészet. Szerintetek???
2012. máj. 8. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak drámázni akar. Egy kapcsolat vagy létezik, vagy nem, a "bonyolult" státusz meg baromság, hiszti, feltűnési viszketegség.
2012. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem azért van kiírva, hogy bonyolult, mert együtt élek egy pasival, aki évek óta nem szexel velem, de ezt leszámítva elvagyunk...és én mellette pasizok, tehát nálam azt jelenti, hogy hajlandó vagyok kalandba bonyolódni, de semmi komoly..nekem csak egy kis szórakozás kell..
2012. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2012. máj. 11. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak viccesnek tartja. sok ilyet ismerek... eleve nem értem, minek van ilyen választási lehetőség
2012. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert együtt vannak,de még nem olyan hivatalos.Pl nem mutatták be egymást a szülőknek,vagy a barátaiknak....
2012. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már meg történt a bemutatkozás. Na de mind1.
2012. máj. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!