Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nincs gond a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs gond a kapcsolatunkal?!

Figyelt kérdés
Először is ott kezdem,hogy én egy elég pesszimista lány vagyok, elég sok mindent túl reagálok, és sok mindenben csak a rosszat látom. Úgy gondoltam,ezt jó tudnotok mielőtt leírom a kis történetemet :D szóval :) a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és elmondása szerint ő is engem. Valamikor nagyon kedves interneten keresztül, vagy smsben is. Becézget, mindig csörget, érdeklődik felőlem, elmondja mennyire szeret, sok szív, kommunikativ, stb. :) De van amikor csak annyit ír,hogy : " jónapot! :) " vagy egyebek. Sms végére sem semmi szív, vagy puszi,vagy szmájli és a nevemen szólít becézgetés helyett. Vagy esetleg nagy ritkán az sms végére ír egy : <3 de mint már elmondtam az elején, valamikor meg ő a legaranyosabb srác a világon :) Ugye ez nem jelent problémát és minden oké ? És TUDOM,hogy kicsit dilis vagyok :) 18/F és 15/L :)
2012. máj. 8. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hogy nem mindig van a pasidnak jó kedve és nincs kedve becézgetni .:)

15évesen ne pesszimista legyél már 30éves korodba öngyilkos leszel;)

2012. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN


barbiezz még légyszi

2012. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na most lettem agyhalott b*meg.

Jóéjszakát, és jó problémázást! csőcső

2012. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! :)

Köszönöm a normális választ, nem sokat vártam/várok :)

Igen, próbálok optimistább lenni, valamikor megy, valamikor annyira nem. Majd megpróbálok változni minden téren ..

2012. máj. 8. 20:00
 5/8 anonim válasza:
Semmi probléma, attól hogy még nem ír minden sms végére <3-t attól még biztos nagyon szeret, és csak a sima "jó napot" sms is egy nagyon szép gesztus
2012. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy bennem van a hiba, nekem kell változnom, de valamiért nem megy :/
2012. máj. 8. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt vele nem tudod megbeszélni? Én is nagyon aggódós vagyok, és a barátom ezt figyelembe is veszi. Ez nekem hosszú távon is fontos, mert így van kinek elmondanom, ha aggódom, ami sokat segít. Most az ehhez hasonló bajaimat hallgatja meg nagyon türelmesen, mint amilyen a te problémád is, 20 év múlva meg majd azt hallgatja, hogy a gyereknek 9-re haza kellett volna érnie, és már 9 óra 1 perc van, biztos valami történt vele, elvitte a Rozsomák, átment rajta egy markoló vagy valami még rosszabb.


Szóval szerintem semmi baja a kapcsolatotoknak, de azért próbálj erről beszélni a pároddal. Ilyen téren megváltozni nagyon nehéz, ha sikerül is, sokáig fog tartani, de ezzel együtt lehet élni, és sokkal könnyebb, ha mindketten tudtok róla, hogy ilyen vagy.

2012. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha te ilyen rohadtul túlreagálós emberke vagy, az még nem jelenti azt, h más normális embernek nem lehet rossz napja ne csodáld ha csak a neveden hív miért te elájulsz attól ha tündérmackónak szólít mert akkor menj vissza a gyerekszobába és játssz a tündérmackóddal.


u.i.: a fiúk érzelmileg blokkoltak ezért inkább írásban tudósítják a lányokat az érzelmeikről nem pedig szóban.Na most h így ezt tudattam megnyugtatlak , h ez teljesen normális

2012. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!