Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tini lányok! Az gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Az gáz, ha egy srác nem öltözik márkás ruhába? Ha nincs fülbevalója, ha nem gazdag?

Figyelt kérdés

az ilyenek pedig azt hiszik magukról h. húúdenagy casanovák és hogy bárkit megszerezhetnek...(az ilyentől hogy várjak komoly kapcsolatot??)

Pedig az olyan fiúk, akik nem öltöznek márkás, menő cuccokba, és lehet hogy hogy nem gazdagok, sokkal normálisabbak, és sokkal nyitottabbak komolyra...


2009. jún. 24. 23:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
a jóarc lányok nem buknak az ilyen pasikra. ha ápolt vagy, van stílusod, igényesen öltözködsz (ehhez nemkell gazdagnak lenned) és persze van humorod, akkor nincs baj
2009. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyet értek veled!

Én sose szerettem a márkaőrült, nagyképű srácokat, sőt engem inkább az vonz, ha egy férfi nem tökéletesen nett és esetleg még nőies...Egy kapcsolatban kisebbségi komplexusom támadna egy túl hiú srác mellett, mert ő többet foglalkozik a külsejével mint én, esetleg drágább ékszerei vannak :D Persze ez nem jelenti azt, hogy egy igényes srác nem lehet értékes, csak mindennek megvan a határa. Én a férfias férfiakat szeretem és nem számít, hogy milyen márkájú ruhákat hord. Nem az számít mi van kívül...:)

2009. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
atámy Áruld már el MI mi a fészkes fenéért kell lenézni azt aki gazdag? Az már nemis lehet normális ha márkás ruhákba,ékszerekbe jár vagy mi?? Nehogy már kialakuljon egy ilyen nézet is az ilyen fiatalokról mert megáll az ész...
2009. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

LOL ez a kérdés

Nézd: sablonduma

2009. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ugye:)

de annyira rühellem azokat akik beképzeltek...

utána néznek minden jó segg után, beszólogatnak..meg mé sorolhatnám

suliban az 50% fiúbol 35 tuti ilyen...

2009. jún. 24. 23:12
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

ha egy fiúnak fülbevalója van attól rosszul vagyok.

egyébként igaza van az elsőnek, ápoltság nagyon fontos, ehhez pedig nem kell gazdagnak lenned. a normális lányok nem nézik a ruháidat, a személyiséged fogja meg őket, csak a plázacicák ilyenek! őket pedig érdemes messze elkerülni.

2009. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Az gáz, amit annak érzel.

Amúgy az emberek külső alapján ítélnek sokszor. Ha belegondolsz, valószínűleg te is máshogy állsz egy kevésbé jól öltözött, és egy jól öltözött lányhoz.

Engem a kedvesség és az udvariasság fog meg, de nem hinném, hogy ezzel a lányok többsége így van. És úgy gondolom, te 99%-ban 'jó csaj'-t keresel, aki 99%-ban felszínes, és azért panaszkodsz, mert nincs elég pénzed, vagy nem érzed magad elég jónak, mégis jobbat akarsz. De egy kevésbé szép, vagy esetleg túlsúlyos lánnyal már te sem békülnél meg. Így igen, a te esetedben számít a külső.

2009. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem a ruha teszi az embert! a külső sem annyira meghatározó tényező, jó persze szükség van valamilyen szintű vonzalomra ,de a belső sokkal többet ér, sokkal fontosabb.

Nem gáz ha nem öltözöl márkás cuccokba és nincs fülbevalód.

2009. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

elég ennyi ilyen nyomi beképzlet f.szra nézni, és már látszik is h. milyen...

nem mondtam h. mind ilyen szal kuss;)

2009. jún. 24. 23:14
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem gáz! Az én barátom sem gazdag, és ez egyáltalán nem zavar! Így is mindennél jobban szeretmimádom:) Pl. Tesóm barátja gazdag, de nagyon szereti az egész család őt is, jófej nagyon!:) Vannak gazdag ismerőseim..vannak jó fejek, meg vannak, akik annyira nem..ez változó!
2009. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!