Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévö legyek?

Figyelt kérdés

Párommal közel 2 éve vagyunk együtt,együtt is élünk ismerkedésünk óta Ö 27 én 23. nagyon jó a kapcsolatunk :) tudni kell azt hogy van neki egy csates oldala :( a tesójával szokott beszélgetni egyszer láttam mert mellettem dumált vel úgy. S egy nap kicsit kiváncsi voltam már s gépen beléptem mert betudtam s üzikre rámentem s ott volt egy csajtól hogy felöllem ismerkedhetünk... :( sajnos az elözményeket nem tudtam elolvasni mert azok ki voltak törölve...

s jött párom valamiért s én direkt nem léptem ki, rá néztem ö meg a gépre s mondta , hogy jól van... kifordult a szobából... erre én kérdem töle pakkoljak? mire ö igen! ültem s sirva néztem ki fejemböl. kis idö múltán bementem a másik szobába s elkezdtem pakkolni, erkélyröl jön be s áttölelve szemembe mondja hogy csak szórakozásból tete hogy unatkozott s hogy miért adná fel a biztost egy bizonytalanra? Azt mondja , hogy nagyon szeretlek!Kivoltam.Elment most 3-4 napra horgászni s ugy ment el, hogy kérdezte hogy ugye nem fogsz elmenni?

Hát mit mondjak eszembe volt...összepakolok s eldugom a ruháim s elmegyek addig valamerre :)

igen csak hogy szeretem annyira hogy nem tudnám megtenni... meg már hiába mert beszéltem vele.

meg nem tudom hogyha egyszer megfordul a fejében ez akkor lehet hogy máskor is.. s a volt barátnöjét is igy hagyta ott miattam ezért is félek... :(


2012. máj. 9. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el,pakolj össze,tartsatok egy kis szünetet. Aztán meglátjuk,hogy valójában mennyire szeret téged..

Elég furcsa a helyzet ha a volt barátnőjével is ugyanez volt. Meg szerintem te szórakozásból és unalomból nem ismerkedsz másokkal főleg akkor ha tudod,hogy egy komoly kapcsolatban élsz. Azért drukkolok nektek!:)

2012. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz benne bízni, nics jövője a kapcsolatotoknak. Tudsz benne bízni?
2012. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
OFF:Erdélyből irsz?
2012. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
persze hogy bízom teljes mértékben csak nem értem hogyha itt vagyok neki én akkor miért ismerkedik más lányokkal? mégha unatkozik is akkor játszana a gépen mert annyi van neki. s itt merül fel a kérdés hogy tán már nem szeret?
2012. máj. 9. 13:58
 5/13 A kérdező kommentje:
ja s én is szoktam unatkozni néha egésznap itthon vagyok s mégsem megyek fel csetelni mert én mindenben öt látom s olynagyon szeretem hogy nem birnám megtenni!!!!!
2012. máj. 9. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyedül ment horgászni 3-4 napra?Nekem ez sántít...Nem hiszem ,hogy olyan nagyon sokat kellene utazni egy horgásztóig ,hogy még ott is aludjon...És ha igazán szeretne akkor elvitt volna magával nem gondolod?
2012. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem nem :) a haverjával s annak unokatesójával mentek, még segitettem is nekik bepakolni :) s ott aslszanak igen.felhiv érdeklödik utánnam!vigyázzak magamra stb. fél hogy elmegyek :)
2012. máj. 9. 14:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát olvastam az irományod és így hirtelen eléggé negatív képet festett bennem az illető. Normális ember semmi vicceset nem látna ebben hogy próbára teszi a lelkivilágodat, ennél te értékesebb vagy, szóval ha kicsit is érződik benned hogy hülyíteni akar, akkor légy vele óvatos szerintem.
2012. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha bízol benne, miért kutakodsz a számítógépes beszélgetéseiben?
2012. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezek után csak féljen nyugodtan..:D Azért ha hív egy gyenge kis poént elereszthetsz ,hogy éppen anyukámnál vagyok egy bőrönddel vagy utazótáskával és muszáj gondolkodnom egy kicsit.. Legalább is ezek után én simán eljátszanám ezt.:P Csak ,hogy érezze ténylegesen át amit érzelmileg okozott neked. persze utólag megmondanám ,hogy bocs vicc volt..
2012. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!